kemalsnl41 kullanıcısının son içeriği

1. K

Sohbet yeni telefon arayışı

Birazdaha bütçeyi arttrırıp Redmi Note 8 Pro almanı tavsiye ederim. İthalatçı garantisi ile 2000 tl ye rahatlıkla bulabilirsin. Her konuda amiral gemisini denilen telefonlarla kafa kafaya.
  2. K

Tema ios cskndlgr tema

Hocam temayı yüklerken resimdeki sorunla karşılaşıyorum.3.part yazılım yüklemek için ne yapmalıyım.
  3. K

MIUI 11 Redmi 5 Plus MİUİ 11

Acaba redmi 5 plusa miui 11 güncellemesi ne zaman gelir.Teknoloji siteleri kasım ayı gelecek part part gelecek diyor.Acaba güncelleme bu ay içinde gelirmi Redmi 5 Plus'a
  4. K

Sohbet Türk Telekom Alt Yapı Sorunu

Evet arkadaşlar başlıktada okuduğunuz gibi Türk Telekom altyapı sorunu ben Türknet internet servis sağlayıcısına geçmek istiyorum ama altyapı sorguladığım zaman evimde Türk Telekom alt yapısı gözükmüyor.Yan komşum türk telekom kullanıyor onun evine sorguladığım zaman gözüküyor.Bende 1 sene...
  5. K

Yardım Gearbest'ten telefon almak

Hocam telefonu Türkiye'ye getirdikten sonra 4 ay kullanabilirsin 4 ay sonra pasoporda işletmen lazım.Türkiye'den almanı tafsiye ederim.
  6. K

Yardım 2.5D Eğimli Cam

Saol hocam en yakın zamanda temin edeceğim.
  7. K

Yardım 2.5D Eğimli Cam

Arkadaşlar ben xiaomi redmi 5 plus kullanıcısıyım telefonda kırılmaz ekran var koseleri 2-3 mm kadar koselerden acık kalıyor telefona uygun tam kaplayan ekran koruyucu önerirmisininiz açık kalan yer olmasın.
  8. K

Soru Parmak izi okuyucusu nasıl temizlenir?

Hocam nemli bir bezle bastırmadan belirli bir aralıkta temizlerseniz sorun çıkarmaz.
  9. K

İpucu En Doğru Şekilde Batarya Kullanım Rehberi [Doğru Bilinen Yanlışlar]

Güzel bilgi hocam elinize sağlıkclap~~
  10. K

Yardım Ana Ekran Operatör Adı Düzenleme.

Sevgili xiaomi kullanıcıları ana ekranda operatör adımı görmek istiyorum ama nerden açılır bulamadım kilit ekranında gösteriyor ama uygulama menüsünde göstermiyor.Yardım ederseniz sevinirim.
  11. K

Yardım Redmi 5 Plus Batarya Sorunu!

5 aydan beri kullaniyorum. 1540737884 Aynen zaten miui 10 geldikten sonra pil suresi azalmaya basladi.
  12. K

Yardım Redmi 5 Plus Batarya Sorunu!

Telefonu ilk aldigimda batarya suresi en az 3 gün gidiyordu.Simdi yari yariya azalma oldu bir gunu anca cikartiyor...
  13. K

Yardım Redmi 5 Plus Şarj Adaptörü

Arkadaşlar telefonu şarja takıyorum çok yavaş dolduruyo 3 saatte %50 felan şarj koblosunu çekip birdaha takıyorum ve hızlı dolmaya başlıyo.1haftadan beri bu sorunu yapiyo ilk aldigimda 1.5-2 saatte fulleniyodu şarjı.
Üst Alt