Kemalakdi52 kullanıcısının son içeriği

1. K

Yardım Hoparlör

Merhaba mi Note 3 telefonumda konuşurken sesim tekrar ediyor surekli. Bu durumu nasıl duzeltebilirim Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. K

Çözüldü Sim kart etkinleştirme

Merhaba, Mi Note 3 telefonunda her telefonu açtığınizda sim kart etkinleştirememe problemi olan var mi. Erkinlestirmek için uluslararasi ücretten dolayı bir hattimizdan her mesaj gondermi olduğunda belli bir tutar kesiliyor. Kullandigim hat ise Avea. Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak...
  3. K

Soru Yazı stili

Temalarda offline seçip içeri aktar kismi yok bende nasil aşabilirim bu durumu Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. K

Soru Yazı stili

Hocam var da o kısmı değiştirmek istiyorum. Temalar kısmında offline yeri Mi Note 3 te bulamadim oraya halletsem yapacağım galiba [emoji16] Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. K

Rehber Miui8 Rootsuz Yazı Tipi Ekleme

Hocam mi Note 3 te offline kismi nerede acaba orada kaldım ben [emoji16] Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. K

Soru Yazı stili

Yükledim ama yazi stili yazan kısım default cikiyor metin boyutu yazan kısım degisiyir. Miu themes de yukledim Samsung telefon da kolaydı Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. K

Soru Yazı stili

Bu uygulamayı mi yukleyecegiz. Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. K

Soru Yazı stili

Açılmıyor bende ama Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. K

Soru Yazı stili

Yazı stilini degistiremedim yardımcı olur musunuz Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt