Kellermenn kullanıcısının son içeriği

1. K

Yardım Mi 10 Lite Zoom (vangogh) Çin Romundan Eu Roma Çevirme

özel mesaj gönderdim 1714673487 hocam cihazı fastboot moduna al düzgün bir kablo ile cihazı pc ye bagla. adb minimal ile twrp yuklemesini yapıp 4 wipe format data yapıldıktan sonra indiridğin zip dosyasını telefonun hafızasına atıp yukluyoruz. kısaca işlem bu .
  2. K

Download V13.0.9.0.SJVCNXM - Xiaomi Mi 10 Lite Zoom (Youth) 5G - EU Stable in MiFirm bu linkten de en son sürüm eu romu zip olarak flash yapın duzelecektır 1714672362 biliyorum hocam inan bana 2 telefonun da 4 yıldır canını oludum :) atmadıgım rom yazılım kalmadı
  3. K

merhaba ben de 4 yıldır mi 10 lite kullanıyorum. çözüm paylaşıyorum 1714672187 OrangeFox-R12.1_0-Beta-monet.zip bu linkteki twrp dosyasını flash yapalım orengefox
  4. K

Çözüldü Orangefox OTG algılanmıyor?

Kesin çözümü söylüyorum, orengefix twrp PC den yüklendikten sonra turuncu ekran gelecek yaklaşık 10 sn. O aşamada pc den kabloyu çek USB otg yi tak. O zaman görür. Amaç twrp ekranı açılırken otg yi takıp okuması.
  5. K

Çözüldü Miflashtool ile evolution X romunu yükleyebilirmiyim ?

Yukleyemezsin.twrp kullanman lazım
  6. K

Yardım Çok ilginç bir konu.

https://forum.miuiturkiye.net/konu/quallcom-islemci-cihazlarda-volte-vowifi-pdc-programi-ile-etkinlestirme.56667/
  7. K

Soru Mi 10 lite 5G (Monet)

bu dosyadan gerekli bilgiyi bulabilirsin. ama sim 2 oluyor sadece.
  8. K

Soru Mi 10 lite 5G (Monet)

suan yazılımla sim 2 kaydı olmaktadır.
  9. K

Yardım 2 Saniyede Bir Ses Kesilme Sorunu

Hocam android 12 yani MIUI 13xx firmware yüklendikten sonra (bu işlem de twrp den yapılıyor sanırım.) Tekrar wipe sonra Evo x rom sonra format Data. Doğrumudur hocam.telefonfa şuan MIUI 13.5.2 stock rom yüklü.
  10. K

Yardım 2 Saniyede Bir Ses Kesilme Sorunu

hocam benim cihaz da mi 10 lite 5g modeli. normal herhangi bir mıuı romda ses de sıkıntı yok. fakat evo 6.7 yukledıgım zaman ses kısmında youtube olsun deezer olsun video muzık farketmeden 3 sn de bir müzik veya video durup tekraer ediyor. yukarıda yazıldıgının aksıne guncelleme yaprıktan sonra...
  11. K

Çözüldü fastboot modunda bilgisayar telefonumu görmüyor

arkadaslar bende de boyle sorun vardı bu sekilde cözdum
  12. K

Rehber Xiaomi sim kart sadece 4g kullanımına zorlamak

telefon yeniden baslatınca tekrar eski duruma dönüyor. cihaz mi 10 lite 5g.
  13. K

Mod [AUDIO EQ • FX] Android 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 [DTS HeadphoneX AudioWizard] 08.02.2023

Cihaz mi 10 lite 5g, Evo x Last sürüm yüklü. Stock speaker, bt, aux, dış hoparlör de çalıştı. Sorunsuz. Bariz fark yarattı.
  14. K

Soru Widewine seviyesini nasıl değiştirebilirim ?

Arkadaş millet l1 e çevirmek için telefonu rom manyağı yapıyiyor. Siz l3 e çekmek istiyorsunuz 😀😀. İşin şakası bir yandan netflix ayarlarını sd olarak değiştirme mevcut olması lazım. Onu denediniz mi
  15. K

Yardım volte ve vowifi

Rica ederim 👍👍
Üst Alt