KEKSTAR kullanıcısının son içeriği

1. KEKSTAR

Soru MIUI Önerisi

Arkadaşlar genelde youtube ve twitterde takılıyorum tek tük oyun oynarım onlarda basit candy crush tarzı oyunlar şarj olarak günü çıkarsın bana yeter bu amaçlar için bana hangi sürümü önerirsiniz? Bir arkadaşım eu sürümü kullan dedi. Başka bir arkadaşımsa Endonezya sürümü. Sizlerin tavsiyesi...
  2. KEKSTAR

Çözüldü Acil Yardım Telefon Açılmıyor

Valla hocam bende acaba eksik bişeyler kalmış olabilir diye tekrar flashladım bu sefer hata vermedi. Ama bunu da sayenizde öğrenmiş oldum 😀 1674112217 Teşekkür ederim hocam
  3. KEKSTAR

Hocam yardımlarınız için çok teşekkür ederim ancak nette araştırmalarım sonucu aldığım hatayı araştırdım. Sonuç olarak mi flash programında configiration bölümünde hedef kodlarını sildim ve kaydetip tekrar flashladım bu kez sorunsuz flashladı. Cihaz açıldı çok şükür. Geriye kurulum işlemi g mail...
  4. KEKSTAR

hocam bu sefer böyle bir hatayla karşılaştım ancak cihaz açıldı tekrar mı kurulum yapsam yoksa böyle devam mı etsem?
  5. KEKSTAR

yerel disk D mi C mi? hocam
  6. KEKSTAR

Cihazın bootloader kilidi açıktı. Cihaz official cihaz hocam repairi vs. yok 1674063421 Hocam modem dosyası dediğiniz ne oluyor acaba? Rehber vs. varmı cihaz şu an kapalı dediğim gibi miui'den custom rom'a geçmiştim.
  7. KEKSTAR

Arkadaşlar cRdroid kullanıyorum. Ancak şarj sürem bayağı düştü. Bende bu yüzden official rom'a geri dönmek istiyorum. Endonezya Romu indirdim. Ancak fastboottan flashlayamadım hatalar aldım. Böylece cihazda rom'da kalmadı. Fastboot ekranı geliyor. Orjinal Recovery ekranı da geliyor. Ancak buna...
  8. KEKSTAR

Soru Custom Roma geçmeli miyim

An itibariyle başardım nasıl yaptım bilmiyorum ama kurcalayınca oldu 😅 Netflix vb uygulamalar sorunsuz iniyor
  9. KEKSTAR

Sertifikalı görünüyor cihaz hocam başardım şükür 😅 ancak Netflix indirmek istediğim zaman yine görünmüyor galiba eksik yapıyorum
  10. KEKSTAR

Hocam bende resmi sitesinden indirip 3.7.0 kurdum custom rom yükledim crDroid ancak playstore sertifika hatası görünüyor bunun için ne yapmalıyım
  11. KEKSTAR

Hızlı şarj olayının olmaması olayı kötü oldu arkadaşlar peki imei kaybı vs yaşar mıyım custom rom'a geçersem? Bir de tekrar eski official roma dönüş yapabilir miyim? 1665689536 Hocam bilgileriniz için çok teşekkür ederim peki twrpyi flashladıktan sonra root atmakda gerekiyor mu kalıcı twrp...
  12. KEKSTAR

Arkadaşlar elimde orjinal poco x3 pro var bl kaldırmak için 168 saat verdi gece 11 gibi 168 saat dolacak ve kaldıracağım. -İlk işim twrp yüklemek olacak poco x3 pro için en güncel ve en uyumlu twrp versiyonu hangisidir? -Nette araştırırken crDroid custom romunu gördüm ve beğendim büyük...
Üst Alt