Keep kullanıcısının son içeriği

1. K

Yardım twrp/orange fox şifrelenmiş veri hakkında.

Hocam peki reklam engelleme için nasıl bir yöntem kullanıyorsunuz? adaway veya public dns mi? yoksa başka bir yöntem mi kullanıyorsunuz? bazı siteler de o kadar çok reklam çıkıyor ki, nasıl engelleyeceğimi şaşırıyorum
  2. K

Bende de telefon şifrelenmedi diye bir uyarı var, sanıyorum herhangi birşey yapmam gerekmiyor.
  3. K

cevap için teşekkürler hocam. şimdi flashlayacağım, olur ya bunu flashladıktan sonra miui ekranında kalırsa, bunu silebilmem için bir uninstall dosyası var mı ?
  4. K

apk olarak yüklememiştim, o yüzden hata alıyormuşum. :) ben derdimi anlatamadım ama siz cevabı vermişsiniz. Hocam şuan için bir problem yok fakat olur ya, ileri de yine twrp şifrelenir vs. o şifreleme olmadan sizin paylaştığınız dosyayı flashlamam bana ileride olabilecek problemi engellemem de...
  5. K

hocam uygun twrp i buldum. şuan tekrardan format data yapıp ESKİ YEDEKLERİ YÜKLEMEDİM. şuan twrp ile girdiğim de şifreli herhangi bir dosya yok. Fakat şöyle bir sorun var, magiski flashladım, magisk manager kurulsun/güncellensin mi uyarısı çıkıyor. tamam diyorum magisk indiriliyor diyor ama uzun...
  6. K

otg ile bende denedim disable dm dosyasını fakat bende de şifrelemeyi çözmedi. otg nin içerisinde normal halde görünüyor herşey fakat, install yapınca malesef şifreler çözülmüyor. miui ekranında bırakıyor.
  7. K

hocam cihazı açmadan twrp nasıl yükleyeceğim wasntme~~ geliştirici modu açmak için, cihazın açılması gerekmiyor mu ?
  8. K

Başlıkta da da belirttiğim gibi, m 9 cihazım var. Telefonumdan twrp ile bağlandığım da bütün verilerin şifreli olduğunu görüyorum. telefon SIFIRLADIM YENİDEN ROM yükledim. Sıfır telefona tekrar twrp yükledim, ama yine şifreli görünüyor veriler. Bu işlemlerin üzerine tekrar sıfırlayıp, güncel...
  9. K

Yardım Mi 9 Çöktü Düzeltemiyorum

mi 9 da kronik sorun herhalde, benim telefonda lucky patcheri yükledikten sonra root uçtu, veriler şifreli hale geldi falan derken yeni rom yükleyerek açtım telefonu. olan yedeklerime oldu
  10. K

Yardım bundle uygulgulamasından bildirim gelmiyor

Bu sorun bende de var, çözebilen var mı? MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. K

Yardım APK yüklenme Sorunu

Dosyalarım a girip oradan yüklemeyi denedin mi? Bazen tarayıcıdan inen dosyaları yüklemeye izin vermeyebiliypr cihaz. Dosyalarım uygulamasından herşeyi yükledim bu zamana kadar MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. K

Çözüldü TWRP'de dosyalar şifreli

herhangi birşey için kullanmayacağım ama orada dosyaların şifreli olması, ileride bana problem yaratacak gibi duruyor. imei uçmuştu hallettim bunu halledemiyorum
  13. K

hızlı cevap için teşekkür ederim. 3 - 4 farklı sürüm twrp kurdum. sabah sorun yoktu, rom attıktan sonra oldu sanırım. romu tekrar flashlayıp son defa deneyeceğim yoksa kafayı yedirtecek bana angel~~
  14. K

bütün modellerde geçerli mi bu ? telefonumu 4 - 5 defa format data yapmama rağmen hangi twrp yi yükllersem yükleyeyim şifreli gösteriyor dosyaları
  15. K

Yardım SMS Konumlandırma Etkinleştirme Sorunu

Telefon SMS atmaya çalışıyor, mi mesaj için hattın yurt dışına mesaj atmaya kapalı olduğundan etkinleşmiyor. Aynı hata telefonu yeniden başlayınca bende de var, hattım yurtdışına arama ve mesaja kapalı MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt