Kdrtrnc kullanıcısının son içeriği

1. Kdrtrnc

Ana Başlık Poco X3 Pro - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları]

Arkadaşlar benim telefon bazen aşırı yavaş şarj oluyor.(33 Watt ile değilde 5 Watt ile şarj olurmuş gibi) Orijinal şarj aleti ile şarj ediyorum üstelik. Telefon sıcak diye koruma amaçlı mı böyle yapıyor anlamadım ama can sıkıcı bir durum. Bu sorunu yaşayan var mı?
  2. Kdrtrnc

Rom POCO X3 PRO (Vayu) MiuiMiX v12.5.2.0 Stable Android 11 İndirme Bağlantısı

Recovery olarak hangisini kullanıyorsun hocam
  3. Kdrtrnc

Güncelleme yapma, bootloader işini hallet önce. Güncelleme yaparsan bootloader süresinin sıfırlanma ihtimali var
  4. Kdrtrnc

Bedrettin hocam şöyle bir sıkıntı yaşıyorum. Romu kurdum kullanıyorum sıkıntı yok ancak Solid Explorer veya MiXplorer tarzı kök erişimi desteği olan dosya yöneticisi ile system/media/theme klasöründe değişiklik yapmaya çalıştığımda izin vermiyor. Kök klasöründe her hangi bir değişiklik yapmama...
  5. Kdrtrnc

Teşekkürler sorun çözüldü.
  6. Kdrtrnc

Yardım Rom Kurduğum Halde No OS Installed

Arkadaşlar Poco X3 Pro telefonuma Miuimix rom kurdum. Aynı hatayı bende aldım. Sistem kurulu değil diyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim.
  7. Kdrtrnc

Bootloader kilidini açtım, twrp yükledim. Hafıza kartından MiuiMix romunu kurdum. Kurma esnasında sıkıntı çıkmadı ancak System Reboot dediğimde No OS Installed! Are you sure you wish to reboot? hatası alıyorum. Sistemi kurmama rağmen işletim sistemi kurulu değil diyor. Ne yapacağımı şaşırdım...
  8. Kdrtrnc

Madalya Ramazan Madalyası Kazanın

Kadir gecemiz mübarek olsun, Rabbim hayırlısı ile ibadet edenlerden eylesin
  9. Kdrtrnc

Arkadaşlar romdaki MIUI browserı güncelledim uygulama dili İngilizce oldu, dil seçeneği de yok...

Arkadaşlar romdaki MIUI browserı güncelledim uygulama dili İngilizce oldu, dil seçeneği de yok ama eminim ki Türkçe dili destekliyordur. Uygulamanın dilini daha doğrusu lokasyonunu Türkçe'ye çeviren magisk modülü tarzı bir uygulama, eklenti biliyor musunuz?
  10. Kdrtrnc

Yardım Eu Beta YouTube Vanced Google Hesabi çalışmıyor

Temiz kurulum sonrası normal YouTube uygulamasında bile aynı sorunu yaşıyorsan çok ilginç. Benimde aklıma bir yöntem gelmiyor dostum maalesef
  11. Kdrtrnc

Yardım Eu Beta YouTube Vanced Google Hesabi çalışmıyor

Kurulu tüm uygulamaları(vanced, migro g) sil, ekteki manageri yükle, uygulamanın içinden rootsuz olan migro g ve YouTube vancedi yükle. Daha sonrasında vanced uygulamasını aç, sorunun hallolacaktır.
  12. Kdrtrnc

Yardım Xiaomi ile apple airpods 2 ses azalma sorunu

Telefonum da miui 11.2 sürümü vardı, miui 12 güncellemesini yaptım, ses yüksekliğinde bir iyileşme olmadı, miui 12yi de bu yüzden yüklememiştim zaten. Neyse 12yi fazla beğenmedim twrpden yedeği geri yükledim 11.02 sürümüne döndüm. Müzik dinleyeyim dedim, aman Allah'ım ses bangır bangır. Ben bu...
  13. Kdrtrnc

Rehber [Mİ A2][Root] Twrp ile Root Yükleme Rehberi

Teşekkürler hocam
  14. Kdrtrnc

Rehber [Mİ A2][Root] Twrp ile Root Yükleme Rehberi

hocam aynı sorun bende de var, nasıl çözdünüz bu durumu 1589887913 hocam bende de twrp ekranı geliyor ancak telefona dosya atamıyorum, anlamsız isimlerden klasörler mevcut telefon hafızasında, ne yapmam gerekli, teşekkürler
  15. Kdrtrnc

Yardım Xiaomi ile apple airpods 2 ses azalma sorunu

Teşekkürler hocam bir deneyeyim
Üst Alt