kdrsvm kullanıcısının son içeriği

1. kdrsvm

Yardım Çift dokunma ile ekranın kapanmaması

Eu rom da var aradığınız özellik
  2. kdrsvm

Rom MIUI 12 EU Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Dediğinizi yaptım hocam ise yaramadı
  3. kdrsvm

MIUI 12 Mi 11 Lite – Endonezya Kararlı V12.0.2.0.RKQIDXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantısı

Bootloader açılmadan rom yüklenmiyor diye biliyorum öncelikle kilidinizi Açmanız lazım
  4. kdrsvm

rehberde kayıtlı olan kişi arama geldiğinde isim çıkmıyor rehberden aratınca isim görünüyor arama kayıtlarında isim kayıtlı görünmüyor denk gelen var mı sorun nedir acaba ?
  5. kdrsvm

mi 11 lite için kullanan var mı acaba ?
  6. kdrsvm

MIUI 12 Mi 11 Lite – Endonezya Kararlı V12.0.2.0.RKQIDXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantısı

kullanıyorum şuan miui kendi arama ve mesajlasma uygulaması var
  7. kdrsvm

Soru Mi 11 lite kaynağını bilinmeyen uygulamlar olup olmadığını kontrol edin ?

uygulamayı play storedan indiriyorum zaten, teşekkürler ilginize
  8. kdrsvm

dediğinizi yapmaya çalıstım fakat arama yerine sertifika yazdıgımıda sonuc cıkmıyor, bunun bahsettiğim konuyla alakasını anlayamadım 1622895407
  9. kdrsvm

henüz yapmadım 1622893324 yardımcı olma şansınız varsa sevinirim
  10. kdrsvm

MIUI 12 Mi 11 Lite – Hindistan Kararlı Rom V12.0.4.0.RKQINXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantısı

aynı şekilde google arama ve mesajlar var play protech hatası mevcut kaldırılabilir bence bu yazılım
  11. kdrsvm

Sertifikalara tam olarak nerden ulaşıyoruz öyle bir ayar göremedim hocam
  12. kdrsvm

merhaba arkadaşlar yurt dışından yeni getirtmiş olduğum yeni telefonumu kullanamaya basladım, banka uygulamalarında başlıkta belirttiğim gibi kaynagı bilinmeyen uygulamalar olup olmadıgını kontrol edin uyarısı alıyorum telefona şuana kadar root atılmadı ve bootloader kilidi de açılmadı saf...
  13. kdrsvm

merhabalar telefonda root olmadıgı halde banka uygulamalarında risk var gibi uyarı alıyorum sebebi nedir acaba bilen var mı
  14. kdrsvm

Soru Xiaomi telefonlarda bildirim sorunu çözümü ?

merhaba arkadaslar baslıkta belirttiğim gibi bildirim sorunu yaşayan vardır sanırım çözümü var mı acaba , mesela instagramdan mesaj alıyorum uygulama içine girmeyene kadar göremiyorum yazılan mesajı ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim telefonum mi 9 se
  15. kdrsvm

Teşekkür ederim ustam ise yaradı elinize sağlık
Üst Alt