kddrh kullanıcısının son içeriği

1. K

Soru Güncelleme

Hocam size tavsiyem, endonezya romu yükleyin. Bende 64 vardı, öncesinde avrupa romu vardı cihazda endonezya romu yükledim. Cihaz oldukça iyi bir duruma geldi üstelik mesajlar ve telefon uygulaması da xiaomi oldu. 64 ü satıp 128 aldım bunda global rom var ve hoşuma gitmedi, kilidin açılmasını...
  2. K

Soru Güncelleme

Hocam merak ettim, hangi uygulamaları kötünün kötüsü olan?
  3. K

Sohbet Mi 9 se Kullanıcı Yorumları

Ben de aynı durumdayım, lanet güncelleme de gelmedi. Pil bir acayip bir gün iyi bir gün kötü.
  4. K

Yardım Stabilden Beta Roma Geçemiyorum!

Ben kaç gündür deniyorum daha olmadı benimki :D
  5. K

Ben de eski bir xiaomi kullanıcısıyım ben de pat diye geçerdim ama bu meret geçmedi ben anlamadım :D
  6. K

2 gün önce mi9se satın aldım(almaz olaydım) tuhaf tuhaf sorunlar var, dedim beta roma geçeyim. Eskiden beta rom çok daha iyi oluyordu xiaomi de. Şimdi nasıl bilmiyorum ama, sadede geleyim; romu indirdim güncelleyiciden yüklemeye çalıştım ama en güncel versiyon olmazsa yükleyemezsiniz diye uyarı...
  7. K

Rom [YENİ]Mi 9 SE - MIUI 10 v9.6.13 Global Beta Rom

Merhabalar, cihaza bu romu kurmaya çalıştığımda sadece en yeni sürümü kararlı sürümden kurabilirsiniz tarzında bir uyarı veriyor. Sizce ne yapmam gerekiyor?
  8. K

Yardım Mİ 9 SE 4g sorunu

Hocam, imei ile şebekenin alakası bile yok. İstersen ilk çıkan telefonun imeisini at. Ama şu olur, operatör ya da imei bazlı çalışan uygulamalar cihazı neyin imeisi atılmışsa o telefon olarak görür. Yanlış bilgilendirme iyi bir şey değil.
  9. K

Yardım Mi5 Ekranda İzi Kalan Yazı ve İkonlar

hocam bende de mevcut aynı sorun, ekranda izler kalıyor canım çok sıkkın. öğrenciyim zar zor para toparlayıp aldım ve yaşadığım soruna bak. Üzücü gerçekten. Garanti konusunda da deltaya yapılan yorumları okuyunca gözüm korktu resmen bilemedim. yollayıp sağlıklı çözüm alan olursa yazsın da bizde...
Üst Alt