kaynaki kullanıcısının son içeriği

1. kaynaki

Haber Xiaomi Mi 5S Toplatılıyor

Hayır yazmıyordu daha önce EVO'ya bile göndermiştim iade için ama kasada yazmadığı için kabul etmemişlerdi ama THH için imei sorgusunda yazması yeterli.
  2. kaynaki

Teşekkür ederim. Evet EVO
  3. kaynaki

Son güncelleme yazıyorum benim için konu kilit :) Ocak 2020'de Tüketici Hakem Heyetine şikayet etmiştim 16 Mart 2020'de benim lehime karar çıktı ama korona virüs meselesinden dolayı mahkemeler kapalı olduğu için ve bu karardan sonraki 15 gün karşı tarafın itiraz hakkı olduğu için 1 Temmuz'da...
  4. kaynaki

Satışa sürmeleri beni ilgilendirmiyor ama satışa sürülebilecek nitelikte olmadığı gerekçesiyle benim iademi kabul etmezlerse neler olur hep birlikte görmüş oluruz vaktim bol benim onlar düşünsün icraya verdikten sonrasını :)
  5. kaynaki

Beni de dün aradılar iade için gönderdim ancak telefonun ekranı bozuktu bakalım iade alacaklar mı? Almama durumları olduğunu sanmıyorum sonuçta bu telefonları tekrar satışa sürmeyecekler muhtemelen toplanıp yakılacaktır ama herhangi bir iade almama durumlarına karşı tavrım ne olmalı?
  6. kaynaki

Tüketici Hakem Heyetine şikayet edip sonucu bekleyin. Lehinize sonuçlanırsa icra takibi başlatın.
  7. kaynaki

Elimde THH kararına rağmen ücret iadesi yapmama gerekçeleri buymuş. Korona meselesinden dolayı 16 Martta gelen tebliği hala bekletiyorum ama en kısa sürede icra takibi başlatacağım. Daha önce buna benzer sorun yaşayan oldu mu?
  8. kaynaki

Hepsiburada ile iletişime geçin eğer onlar da olumsuz cevap verirse Tüketici hakem heyetine hepsiburadayı şikayet edin.
  9. kaynaki

15 gün içinde mi yoksa 15 gün sonra mı başvuru yapmak gerekiyor? Benim tebliğ tarihim 16 Mart. Yani 20 Mayısta mı icra takibi başlatabilirim?
  10. kaynaki

Öyleyse yüksek ihtimalle iadeyi kabul eder evo. Direkt arayın yaklaşık 15dk beklemeden sonra müşteri hizmetleri ile görüşün telefonu yollayın inceleyelim diyeceklerdir arka kapakta da a7 yazıyorsa mecbur iade alacaklardır. Şimdiden hayırlı olsun
  11. kaynaki

Eğer telefonun arka kapağında EVO'nun belirttiği yazılar varsa evo kabul edecektir yoksa direkt thh :)
  12. kaynaki

itiraz ettiğine dair yazı/belge vs nereden ulaştınız?
  13. kaynaki

Kesinlikle. Ancak benim şikayetim evofone değil satın aldığım site. Onlar THH kararına rağmen hala evofone'nun kabul etmesi gerekiyor diyorlar. 30 Nisan'a kadar bekleyelim bakalım
  14. kaynaki

THH kararı ile icra takibi başlatan oldu mu? Şu sıralar icra takibi yapılmıyor malum virüsten dolayı.İtiraz için verilen 15 günlük süre bugün bitti ama 30 Nisan'da icra takibi sistemi açılacakmış herhangi bir hak kaybı yaşar mıyım?
  15. kaynaki

THH kararı lehime sonuçlandı dün itibariyle bugün telefonu aldığım siteyi(webdenal) aradım THH kararını söyledim garantisi bitmiş bir ürün bizlik bir durum yok EVO'yu aramanız onların kabul etmeleri gerekiyor dedi. Onlar kabul ettikten sonra bize haber veriliyor biz ücret ödemesi yaparız...
Üst Alt