kassius kullanıcısının son içeriği

1. kassius

Mod [Mi9T Pro/K20 Pro] Renge Özel Bootlogo ve Fastboot Ekranı

hocam yükledim ancak açılıştaki mi yazan kısım değişti boot animasyonu değil bu dosya sanırım
  2. kassius

Mod [Mi9T Pro/K20 Pro] Renge Özel Bootlogo ve Fastboot Ekranı

AOSP romlara yüklememde sıkıntı olmaz değil mi ?
  3. kassius

Soru MIUI 12.5.1 ile kullanabileceğim launcherlar

12.0 da böylemiydi hatırlamıyorum AOSP romdan direkt olarak 12.5.1 e geçtim sistem launcherı dışında bir şey yüklersem tam ekran modunda kenardan çekme hareketleri falan çalışmıyor alt navigasyon menüsü olunca da son kullanılanlara girerken animasyon kapanıyor rootlu cihaz systemless...
  4. kassius

Soru Tekli uygulamalar için karanlık mod ayarı nasıl kapatılır ?

Kısaca başlıkta ki gibi komple kapatmak istiyorum yüklediğim her uygulama nın karanlık moda zorlanmasını istemiyorum ki hiç iyi bir iş becerememişler defaul ayar on ve komple açma kapatma yok 12.5 de getirirler diyodum getirmemişler 12.5.1 sürümündeyim rootlu cihazım tam olarak hangi apk yapıyor...
  5. kassius

Soru GCAM 48MP Sorunu

Merhabalar, NGcam kullanıyorum ve gayet güzel her işlevi yerinde güzel çalışıyor gayet de kaliteli ancak fotoğrafları 48MP de çekmenin bir yolunu bulamadım diğer Gcam versiyonlarına da baktım hepsinde aynı sorun. Bendeki versiyonda 12/48 butonunu göster diye bir buton dahi yok ancak olanlarda da...
  6. kassius

Rom Mi 9T Pro - K20 Pro Global Romlar

twrp den efs yedeği alırsan imei backup edebilirsin global romun twrp versiyonunu indirip kurabilirsin yada fastboot versiyonu ile bilgisayardan da yapabilirsin. Twrp üzerinden yapıcaksan herşeyi silip (efs hariç) romu yüklersen zaten imei gitmez büyük ihtimal twrp silinir ama kurulum sonrası...
  7. kassius

Soru AOSP Romlar için launcher önerisi

uygulamaların boyutları bir küçük bir büyük yukardaki saati kaldıramıyosun gibi sıkıntılar var bi sevemedim default launcherı diğerlerinde ise ekran hareketleriyle birlikte animasyonlar güzel çalışmıyor (ekran hareketleri derken sistem gezinmesinden bahsediyorum) diğerlerine geçmem gerekiyor ve...
  8. kassius

one plus iyiymiş teşekkürler Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. kassius

Merhabalar, Resurrection remix rom kullanıyorum fazla özelliğe zaten ihtiyacın yok ama bi kaç hata var ve rahatsız ediyor indirdiğim diğer launcherlardada animasyonlarda problem oluyor. Sizler AOSP Romdayken hangi launcherı kullanıyosunuz ?
  10. kassius

Soru Mi 9T Pro Performans ve IMEI

başka hat taktığımda da aynı gene geç geliyor bazen kısa bazen uzun sürüyor gelmesş imei atarken yanlışlık yapıldıysa ve ondan dolayıysa silip kendim atmayı deneyebilirim
  11. kassius

IMEI yedeği aldım orda sıkıntı yok imeim gitmiyor zaten telefon yeniden başlatıldığında hat hemen gelmiyor şöyle 5 10dk sonra geliyor
  12. kassius

Soru Stock Kamera Uygulamasını AOSP Rom'da Kullanabilir miyim?

Evet magisk modülünden dolayı sanırım. Temiz kurulum yapmayacağım şuan başka romu yeni kurdum deniyorum şimdilik gcam ile idare ederim başka roma geçince kurarım teşekkürler
  13. kassius

hocam indirdip twrpden flashladım ancak yüklenmedi önceden magisk modülü olarak kuruluydu ancak yanıt vermiyor hatası alıyordum sürekli izinleri vermeme rağmen magisk modülünü silip sizin attığınızı twrpden flashladım ancak bu sefer hiç yüklenmedi bile uygulama
  14. kassius

açıksası stock rom varken denedim çok fazla fotoğraf çekmediğim için midir bilmem ama stock daha iyi gibiydi. Gcam de sorun yaşamasam gcam kullanacağım ancak 3 kamerayıda düzgün çalıştıran bi gcame denk gelemedim attıklarına da bakacağım evet rootlu bakayım hocam sağol
  15. kassius

sim kart başka cihazlarda çalışıyor mi 9t pro da geç geliyor yazılımsal olduğunu düşünüyorum açıkcası global stock rom kuruluyken google telefon uygulamaları yerine xiaomi nin mesajlaşma ve arama uygulamasını kurcaktım ancak kurarken bi kaç problem oldu geri google applerini kurdum bi hata...
Üst Alt