kasrevi kullanıcısının son içeriği

1. K

Yardım Android 8 oreo güncellemesi

telefon nubia z17 mini s hocam 1537270587 Arkadaşlar çok acil desteğiniz lazım lütfen bişey söyler misiniz
  2. K

Yardım Android 8 oreo güncellemesi

İyi günler yeni bir telefon alacağım ama android 8 oreo güncellemesi alıp almayacağı muamma durumda. Sizce almalı mıyım ? Alırsam sıkıntı yaşar mıyım?
  3. K

Yardım sim karttan numaraları aktarma

arkadaşlar sim kart değişikliği yapacağım ama numaraları nereden aktaracağımı bulamadım yardımcı olabilir misiniz ?
  4. K

Çözüldü google hesabımdan çıkış yapamıyorum

Allah razı olsun çözüldü sorun teşekkürler :)
  5. K

Çözüldü google hesabımdan çıkış yapamıyorum

arkadaşlar mi 5s plus telefonuma eklediğim google hesabımdan çıkış yapamadım. Nerden yapacağım yardımcı olabilir misiniz ? Çıkış seçeneği yok hiç bir yerde :/
  6. K

Çözüldü delta servis ankara

Eyvallah teşekkürler sağolun size de geçmiş olsun
  7. K

Aslında benim sorunum değil tanıdığım biri mi 6 almış onun da arka kapağı kırık tam bilmiyor ne yapılır edilir. ben de foruma yazdım durumu sizin konuya yönlendirdiler ordan gördüm sizin de camın kırık olduğunu
  8. K

Anladım hocam aslında ankarada vardı da şuan göremiyorum. Sizin de arka kapak kırılmış herhalde doğru mudur
  9. K

Delta servisin ankarada şubesi vardı bildiğim kadarıyla ama bugün baktığımda bulamadım. Acaba bilgisi olan var mı?
  10. K

Yardım mi 6 arka cam kırıldı

Telefonumun arka camı kırıldı. Yaptırmak istiyorum servise versem acaba ne kadar bi ücret çıkarırlar bana bilemiyorum. Çok fazla çıkacaksa hiç vermeyim garantiye diyorum. Yardımcı olabilir misiniz acil lütfen
  11. K

Soru mi 5s plus nano cam

hocam nano cam kapatır demişlerdi. normal kırılmaz cam kullanıyorum ama onlarda hava oluyor demişlerdi
  12. K

Soru mi 5s plus nano cam

hocam bundan mevcut evde ben nano olanından düşünüyorum yine de teşekkür ederim
  13. K

Soru mi 5s plus nano cam

iyi günler arkadaşlar ankarada telefonuma aldığım kırılmaz camlar tam olmuyor. bana mağaza tavsiyesinde bulunabilecek var mı ?
  14. K

Mod Mod - XPeria Keyboard [iPhone, Samsung, LG Temalı]

ben yapamadım ama nasıl yapacaz apk indirdim açtım olmadı
  15. K

Yardım Sim karta numara kaydetme

çok teşekkür ederim sağolun iyi günler :)
Üst Alt