Kasım kullanıcısının son içeriği

1. Kasım

Yardım mi5s plus hard brick sonrası şarj olmama sorunu

test point noktalarıyla edl moduna alıp yükleyebilirsin aynı durumdan benimde dilim yanmış vaziyette
  2. Kasım

Yardım mi5s plus hard brick sonrası şarj olmama sorunu

romu yükleyememişsin demekki tekrardan romu at sonradan bi 10 15 dakika şarjda dursun sorunun düzelecektir
  3. Kasım

Yardım Mi 5 cihazım hardbrick oldu edl moda girmiyor

Öncelikler selamun aleyküm arkadaşlar xiaomi mi 5 cihazım belirsi bir sebepten dolayı yazılımı çöküp brick oldu yalnız hiçbir şekilde bilgisayarla veri alışverişe giremiyorum edl modla test point noktalarıyla bile pc aygıt yöneticisinde telefona dair hiçbir hatalı ünlem veya driver ismi çıkmıyor...
  4. Kasım

Yardım mi5 kapandı açılmıyor

Teşekkürler deneyip haber verecegim
  5. Kasım

E="halilmetekirikkale, post: 245869, member: 23637"]Telefonu bilgisayara bağlayıp aygıt yöneticisinde ne olarak göründüğüne bakin[/QUOTE bilgisayara takınca sadece ses geliyor USB aygıtı taninmadi diyor aygıt yöneticisnde hiç bir şekilde gözükmüyor
  6. Kasım

Telefonumu bir yıldan fazladır sorunsuz kullanırken bugun şarjı bittikten sonra hiçbir şekilde açılmadı şarja takarkende kırmızı bildiri ışıgı yanmıyor hiç bir şekilde mi amblemi veya ekranda görüntü gelmiyor sorun neyden kaynaklanabilir garantisi var fakat uzun bir süreç oldugu için nasıl...
Üst Alt