Kartalll kullanıcısının son içeriği

1. Kartalll

Alış Hangi cihazı tavsiye edersiniz...

Ben cok memnundum. Fakat batarya artik zayiflama baslamisti. Arkadasta begenmis israr edince sattim
  2. Kartalll

Alış Hangi cihazı tavsiye edersiniz...

Selaminaleykum arkadaşlar. Ben mi note2 kullanıcısıyım. Cihazımdan oldukçada memnunum. Fakat bir arkadaşım cihazımi çok begendi ve 1800 gibi iyi bir fiyata sattım. Yeni bir xiaomi almayı düşünüyorum. 2500 tl gibi bir bütçem var. Tavsiye ettiğiniz cihazları yazarsanız çok sevinirim. Hatta...
  3. Kartalll

Soru Miui11

İnşallah güle güle kullan :)
  4. Kartalll

Soru Miui11

Aynen öyle 1563577770 Ekranın beyaza düşmesi sorunundan cok bahsediliyor o cihazda... 1563577802 İnşallah
  5. Kartalll

Soru Miui11

Mi8 lite ara cihaz olarak çıktı sanki. Herseyden kısılmış ama herseyden biraz var gibi..
  6. Kartalll

Soru Miui11

Yani orasida öyle
  7. Kartalll

Soru Redmi note 7 çift tıklama ile uyutma (double tap to sleep)

Onun zeten bir kisayolu var. Ekrana alt ortaya koyuncada gayet guzel kullanisli...
  8. Kartalll

Soru Miui11

İnternette okuduğum bir kac teknoloji sitesinde Temmuz sonu gibi betasinin çıkacağından bahsediyor. Fakat bence Ağustos a bile zor gelir diye düşünüyorum...
  9. Kartalll

Yardım Telefonun Ekranındaki Sorun Nasıl Anlaşılır

Hayır bence kesinlikle hic bir problem yok. Amoled ekran deil sonuçta. Yaklaşık 20 dk video izlerseniz renkler maalesef değişiyor. Hatta ekranda iz bile kalıyor. Fakat bir sure sonra normale dönüyor. Buda oled ekranın cilvesi maalesef....
  10. Kartalll

Soru Miui11

Şimdilik yok diye biliyorum...
  11. Kartalll

Soru Miui11

Mantık olarak alması lazım tabiki... 1562545014 Katılıyorum ama arayüzünde biraz iyileştirmeye ihtiyacı var bence....
  12. Kartalll

Soru Miui11

Bakın shiftdelete weibo uzerinden duyuruldu dio. Ve güncelleme alacak cihazlar icinde mi note 2 de var olarak goruyor 1562281193 Kesinlikle katılıyorum. Ve iyiki almışım zamanında.
  13. Kartalll

Maalesef romda bunu yapma imkanimiz simdilik yok
  14. Kartalll

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mi.android.globallauncher Bu uygulama ile kolayca kullanilio. Ve cok basarili bence
Üst Alt