karatas_1990 kullanıcısının son içeriği

1. karatas_1990

Soru Sizce Xiaomi kendini yazılım olarak geliştirir mi?

Mp olarak degerlendirmemek gerekir 12 mp kameraya guzel lens koyarsan senin 108 mp kamerani gecebilir, olay lensde bitiyor yani. Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. karatas_1990

Yardım Mi ekranında takılı kalma

Teli kapa ac yapinca ayni sorunla karsilasiyorum, tekrar ekran kilidi tusuna uzun basinca yeniden basliyor duzeliyor Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. karatas_1990

Rom [Android 11] Mi Note 10 Lite Global Kararlı V12.1.1.0.RFNMIXM İndirme Bağlantısı

Akilli ev modunu kapadim ayarlar bildirim cubugundan duzeldi. Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. karatas_1990

Rom [Android 11] Mi Note 10 Lite Global Kararlı V12.1.1.0.RFNMIXM İndirme Bağlantısı

Bildirim cubugunu yukardan asagi cekince donuyor guncellemeden sonra var midir cozumu Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. karatas_1990

Rom Mi 6 Global Kararlı MIUI 10 V10.3.4.0 OCAMIXM İndirme bağlantısı

Dark mod gelmisti guncelleme sonrasi, uygulamalara baktim twitter ve eksi sozlukte gece modunun acik oldugunu farkettim gece modunu kapayinca yine eskisi gibi beyaz oldu. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. karatas_1990

Soru Mi 6 10.3.4 kararlı sürüm

Karsimdakinin sesini gurultulu ortamda hic duyamiyorum guncellemeden sonra iyice gitti ses sanki MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. karatas_1990

Temalari degistirirken karanlik mod gitti cok sukur MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. karatas_1990

Saka gibi ayarlar ekranaal giriyorsun karanlik mod kapama secenegi yok
Üst Alt