karanliknotalar kullanıcısının son içeriği

1. karanliknotalar

Recovery Mi9 Pro 5G TWRP 3.5.0-7 Android11 Destekli + Şifre Çözme Özelliği

Dişli çark ikonu var sağ üstte . Oradan ayarlara girebilirsin.
  2. karanliknotalar

Yardım safetynet cts profile problemi

Bu modülü kurun yeniden başlatın. Magisk ayarlarından MagiskHide aktif edin tekrar kontrol edin.
  3. karanliknotalar

Soru Game Turbo

Uygulamanın Oyun oynarken arkaplanda yaptığı kısıtlamalardan Örnek Ağ önceliğinden hariç tutulacak uygulamaların ayarlandığı kısım sanırım büyük olasılıkla. Başka ne olabilir ki bilmiyorum
  4. karanliknotalar

Format Data yapmadan decryt edebileceğini sanmıyorum. Varsa bir yöntemi onuda bilmiyorum ama bildiğim kadarıyla tek çare format data. Konudaki TWRP şifre çözmeyi destekliyor hem pin/şifre olsun hem desen olsun. Tavsiyem Bu TWRP yi kur FormatData yap sonra Sıfır android kurulumu yap biraz...
  5. karanliknotalar

Yardım telefonum suya düştü

Pirinç hikaye. Tamamen sökülüp kurutulup anakartın özel bir sıvı ile yıkanması gerekiyor.
  6. karanliknotalar

Merhaba arkadaşlar. Konudaki TWRP android 11 destekliyor. Ayrıca şifre çözme özelliği mevcut ekstra işleme gerek yok. Ben kendim de güncelleme yaparak denedim çalışıyor. Arşiv içindeki programı kullanarak TWRP yi kendi telefonunuza yükleyebilirsiniz ekstra işleme gerek yok. Program menüsünden...
  7. karanliknotalar

Çözüldü İmei hakkında

O zaman şunu diyebiliriz normal şartlarda her halükarda bu ayarlardan sıfırlansa uçmaz
  8. karanliknotalar

Çözüldü İmei hakkında

Stock recovery yüklü iken silinir, twrp recovery yüklü iken silinmez bence ayarlardan yapılan sıfırlama için konuşmam gerekirse
  9. karanliknotalar

Oyun Mi 9 pubg dokunmatik algısı

Peki sizde şöyle bir şey oluyor mu? aim 180 derece dönmesi gibi, çok sık değil ama nadir de olsa başıma gelen bir durum bu, mi 9 pro 5g kullanıyorum.
  10. karanliknotalar

Diğer sahibinden üzerinden şu satıcılardan alışveriş yapan oldu mu?

Şöyleki telefon hakkında sorun görüş fikir ipucu konuları globalde satışı olmadığı ve kullanıcısının globalde az oluşundan dolayı haliyle çok az oluyor. birde telefon arızalansa yedek parça bulmakta da sıkıntı çekersin, ekran koruyu kılıfta aynı şekilde
  11. karanliknotalar

Diğer sahibinden üzerinden şu satıcılardan alışveriş yapan oldu mu?

Globalde satışı olmayan bir cihazı almak çok riskli bir sorun olması halinde yeterli kaynak ve paylaşıma ulaşamıyorsunuz. Alacağınız cihaz için bunu da dikkate alın, pişman olmayın.
  12. karanliknotalar

Sohbet Türkiye'de PUBG Mobile protestosu!

Saçmalık o kadar şeyin yanında,
  13. karanliknotalar

Rom Mi 9 Pro 5G - Eu 12.6 Haftalık Beta 21.11.10 (10.11.2021)

Yeni güncelleme xiaomi.eu multi MI9Pro5G 20.5.28 https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-WEEKLY-RELEASES/20.5.28/xiaomi.eu_multi_MI9Pro5G_20.5.28_v12-10.zip/download
  14. karanliknotalar

Rom Mi 9 Pro 5G - Eu 12.6 Haftalık Beta 21.11.10 (10.11.2021)

Son guncel haftalık eu rom kullanıyorum bende böyle bir sıkıntı yok. Not: Temiz kurulum yaptım. eski versiyon üstüne yükleme yaptığımda uygulamalar sapıtmıştı.
Üst Alt