karakas_14@ kullanıcısının son içeriği

1. K

Yardım Tel kapaniyor bataryayı cikartip takinca ancak aciliyor.

Maalesef cozulmedi sanirim anakart kaynakli ama bataryayi cikarip takinca hemen aciliyor. Bu sekilde yedek telefon olarak kullaniyorum.
  2. K

Maalesef temiz kurulum yaptım sorun hala devam ediyor
  3. K

Arkadaşlar sanırım mi5 te kronik bi sorun telefon kapanıyor ya 3 - 4 gün sonra yada batarya yi sokup takınca normale dönüyor. Batarya değişimi de yaptım ancak sorun hala devam ediyor. Çözüm yolu bilen lütfen yardım etsin.
  4. K

Yardım Delta Servis hakkında

Benim mi 5 cihazım kapanıp açılmiyordu bunun için delta servise gönderdim sol üst köşedeki ekran kırılmasını bahane ederek 1100 lira ya aldığım teli 1350 tl onarım bedeli isteyip garanti dışına cikardilar. Düpedüz üçkağıtçı bunlar ve arka vidalarının 9 tanesini eksik bir şekilde tarafıma...
  5. K

Yardım mi 5 kapandı açılmıyor

Arkadaşlar aynı sorunu yaşıyorum. Telefon kapanıyor birkaç gün sonra açılıyor. Ancak bugün içini açıp pili çıkarıp tekrar taktım. Hemen açıldı yalnız ekranda şarj bir anda 0 a düşüp tekrar kapandı yine aynı işlemi şarja takarak yaptım bu sefer açıldı. Sorun batarya kaynaklı olabilir mi
  6. K

Soru Mi 5 Telefonum kapanıyor, 3 günü geçtikten sonra açılıyor.

Telefonum şarjı varken kapandı 3- 4 günü geçtikten sonra anca açılıyor. Sarja taktığımda telefon tepki vermiyor. Delta servise gönderdim ekran kırıklığını bahane ederek garanti dışına çıkardılar ve 1350 tl talep ettiler. Sorunla karşılaşan ve çözüm bulan var mı?
Üst Alt