Karakar25 kullanıcısının son içeriği

1. K

Soru Redmi note 7 MIUI 11 güncellemesi gelmedi

Onun için açtım aslında konuyu ama :)
  2. K

İlk defa bu kadar olumsuz yorumla karşılaştım
  3. K

Neden memnun değilsiniz
  4. K

Güncelleme hâla telefonumun sistem güncelleme ekranında gözükmüyor Ne zaman gelecek?
  5. K

Yardım Redmi 5 plus açılıp kapanma

Evofone insanı kanser eder.
  6. K

Tamam teşekkür ederim
  7. K

Telefonu hepsiburadadan aldım ve rom lu geldiği için servise yolladım. Güncellemeleri yapmıyordu. Geri geldi bana. Mi ekranı logosuyla sürekli açılırmış gibi olup tekrar kapanıyor.
  8. K

Yardım Recovery de sürekli yeniden başlatma

seçiyorum fakat telefon tekrar kendini yeniden başlatıp aynı menüye atıyor. 1549469945 Yav gerçekten özür dilerim fakat anlamıyorum. Ekranda gözüken şeylerin fotorafını attım zaten wipe data yı açtıktan sonra wipe all data ve back to main menu seçeneği var wipe al data yı seçince confirm yazısı...
  9. K

wipe menüsüne nasıl giriceğim 1549469580 wipe data var sadece oraya da yazı yazamıyorum
  10. K

Nasıl yapacağımı bilmiyorum denemedim. Nasıl yaparım ?
  11. K

Ekran böyle ve sürekli kendini yeniden başlatıyor reboot the system dediğimde. Açılmıyor.
  12. K

Hiçbir bilgim yok bu konularda detaylı anlatabilir misin allah aşkına çıldırmak üzereyim
  13. K

Sıfır telefon elime belirtilmediği halde rom lu olarak ulaştı netflix ve güncellemeleri yükleyemediğim için telefonu garantiye yolladım onlar da düzeltmeden bana geri iade ettiler. Telefon ise şimdi recovery moddan bir türlü çıkamıyor sürekli kendini yeniden başlatıyor . This MİUİ version can't...
  14. K

Çözüldü Güncelleme hatası

İade randevusu oluşturdum 28 inde almaya gelicekler Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt