Karakanun kullanıcısının son içeriği

1. Karakanun

Çözüldü Note 8 Pro, Cihazı Bul Açılmama Hatası

Malesef öyle oldu, dikkatimden kaçmış, aramadığım forum kalamamış çare bulamamıştım.
  2. Karakanun

Öyle yapmışlar, kutuda gerçek note 8 pro imei si yazıyor cihaza note 8 imei si atılmış, yarın hepsiburada üzerinden şikayet açıp iade edeceğim.
  3. Karakanun

Ben sorunu buldum, imei si note 8 imei, bendeki pro, model numarası falanda uymuyor ptesi iade edeceğim.
  4. Karakanun

Çözüldü Note 8 Pro Çin Rom Yüklü Bootloader Açılmıyor ?

Aynı sorun bende de var, tlf u sıfır aldım imei atılırken note 8 imei si atılmış, bendeki pro, bende mi unlock yapamadım.
  5. Karakanun

Sildim yeni hesap açtım, cihaza yeni hesabı girdim şifre kontrolü 15 dk sürdü, yine cihazı bul u açamadı, sanırım rom da bir sorun var, merkezler bağlantı kuramıyor.
  6. Karakanun

bu hatayı veriyor, cihazdan hesabı kapattım.
  7. Karakanun

Web den giriş yöntemi ve yolunu yazarmısınız size zahmet.
  8. Karakanun

Mi 6 da kullanıyordum, sim kartı buna takınca aynı numara ile aynı id den devam etmek istedim, farklı hesap açmayı ve id almayı denemedim.
  9. Karakanun

Aldığımda 11.0.6.0 yüklüydü forumlarda araştırdım 11.0.1.0 çıkmış üst sürüm onu yükledim, her ikisinde de olmadı.
  10. Karakanun

Hepsiburada üzerinden telefoncudan aldım, imei sorgusu yaptım e devletten, ithalat yoluyla kaydedilen mi note 8 pro yazıyor.
  11. Karakanun

Telefonu sıfır aldım, hatta reset atıp denedim.
  12. Karakanun

Herkese merhaba cihazı dün aldım kararlı 11.0.1.0 sürümü yüklü, mi hesabı tanımlı cihazı bul u aktif edemiyorum, uzun süre hesap ve şifre kontrolü yaptıktan sonra cihazı bul açıklamadı diyor, buna bağlantılı olarak bootloder kilidi açmak için geliştirici seçeneklerinden kilit açma durumundan...
  13. Karakanun

Rom Mi 6 8 saat ekran süresi

Aynı yerde bulunan Google konum doğruluğunu aktif et, o zaman olur.
  14. Karakanun

Almış demek ki, hem ekran süresi hem stabil olması hemde tüm bunları tek başına yapması, gayet başarılı.
  15. Karakanun

2,5 yıllık telefonda 8 saat ekran süresi almanın dayanılmaz mutluluğu, miui-tr rom ile, Hakan Güven e teşekkür ederim. https://sites.google.com/view/miui-tr/ana-sayfa İlgilenen olursa linkten rom u indirip kurabilir. Merak ettiklerinizi gelin konuşalım Mi note 3, mi 6, mi 5 ve mi 5s rom...
Üst Alt