karakabus_ kullanıcısının son içeriği

1. K

Mi Band 4 v1.0.9.22 güncellemesi (15 Ocak 2020)

mi band 4'ün pili daha çabuk bitmeye başladı aynı ayarlarda kullanmama rağmen.
  2. K

Soru Mi box s 4k - chromecast

bu mi box s 4k cihazlara usb'den .apk kuruluyor mu? mesela stadium24 isimli program? ona göre düşünüyorum.
  3. K

Haber Mi band 4 Türkçe dil seçeneği resmi olarak geldi.

benim uygulama sürümü 4.0.10 ve algoritma 1.1.14 hala dili ingilizce nasıl oluyor bu?
  4. K

Rehber Mi Band 4 Türkçe geldi.

ne yani Türkçe dili gelmeyecek mi?
  5. K

bu ne anlama geliyor sizce
  6. K

inş. dediğiniz gibi olur. gerçi bilekliği sık kullanan biri değilim.
  7. K

böyle bir tahmini neye dayanarak yapıyorsunuz?
  8. K

teşekkürler hemen bir mi hesabı açıp verdiğiniz programı indirdim, telefonda kurulu programdan band ile eşleştirmeyi sonlandırıp, programı kaldırdım. indirdiğim programı kurup, mi hesabı ile giriş yaptığımda band güncellendi. aygıt yazılım sürümü V1.0.7.04 oldu.
  9. K

hocam benim Mi Band 4 Akıllı Bileklik Xiaomi Türkiye Garantili. kutusundan çıkardım bağladım ingilizce olarak açıldı. telefon huawei p20. telefon dili Türkçe.
  10. K

bende aptoide uygulaması üzerinden 4.0.10 sürümüne güncelleedim ama Türkçe olmadı. yukarıda biri notify'den dili Turkish ayarlayın demiş ama detay vermemiş.
  11. K

Rehber Mi Band 3 - Global Rom Yükleme [2.2.0.12][Fix] - İngilizce/Türkçe Yapma

arkadaşlar artık bu Türkçe yapma işi için uğraşmamıza gerek kalmadı. bana mi fit 3.5.5 güncellemesi ile Türkçe dil desteği geldi. arayüz şuan da Türkçe ve gayet iyi oldu...
  12. K

yaklaşık 3 aydır mi band 3 kullanmaktayım. aldığımdan beri çince kullanmaktayım. koskoca firma bir güncelleme yayınlayıp Türkçe yapamıyorsa gerçekten çok yazık! diğer arkadaşlar geçici çözümler üretmişler sağolsunlar ama firmanın kalıcı çözüm üretmesi gerekiyor.
  13. K

öyle de denedim olmadı, şimdi hiç olmaz tahminimce. çünkü aygıt yazılımı değişti.
  14. K

mi band 3'ü iphone 7 ile kullanmaktayım. iphone cihazlara güncelleme gelmiyor mu? burada güncelleme geldi diye okudum. deneme için annemin gm 6 telefonu ile eşleştirince güncelleme var diye uyarı verdi ve cihazı güncelledim. mi band 3' ü bir türkçe olarak kullanamadım ya ona yanarım...
Üst Alt