karahan tasliyurt kullanıcısının son içeriği

1. K

MIUI 11 Mi Max 2 Mi Room (Android 7.1.1)Kararlı V11.0.2.1 _ 9.10.10 Beta Rom

Mobil veri hep bu şekilde gri görünüyor aktif olmuyor ayarlardan manuel girip yapıyorum yardım edecek var mı
  2. K

Yardım APK Türkçeleştirme

Mevcutta bir apk var ingilizce türkçeye nasıl çevirebilirim acil yardım bekliyorum
  3. K

Recovery Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Pitch Black Recovery Project v2.9.0 [TWRP 3.3.1.0]•[UNOFFİCİAL]

hocam global beta 9.3.28 deyim twrp atacagım pie uyumlu var mı birkaç tane denedim ekranın alt kısmı kaymış şekilde .
  4. K

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - MIUI v10 V9.4.8 [9.0 Pie] Global Beta Rom

Global beta 9.3.28 kullanıyorum fakat güncelleme gelmedi ?
  5. K

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - MIUI v10 V9.3.21 [9.0 Pie] Global Beta Rom

Tvdeki YouTube aplikasyonu ile alakalı o bende sorunsuz çalışıyor Vestel smart tv
  6. K

Oyun *PUBG* kasma sorunu #ÇÖZÜM

4/64 fakat ufak ufak kasma var o yüzden böyle bir çalışma yaptım
  7. K

Global beta güncellemelerini alır zaten bir ay veya iki ay sonra kararlı stabil rom gelir direk ayarlardaki güncelleme kısmından onuda yaparsın.
  8. K

Oyun *PUBG* kasma sorunu #ÇÖZÜM

Redmi note 6 pro cihazı kullanıyorum fakat Stock halde PUBG birazda olsa kasma yapıyor bunun çözümü çok zor değil oyuna giriyoruz çıkıyoruz oyunu tamamen kapatıyoruz emin olalım burada sonra attığım fotoğraftaki ayarları yapıp ACCEPT sonrada RUN GAME tuşuna basıp oyuna girip test ediyoruz...
  9. K

Banada gelmedi MIUI tools var onu indir telefonu bağla yedeklerin tam olsun oradan üstte rom var oraya tıkla üç tane bulacak Rusya global kararlı global geliştirici (developer) 9.3.1 yani global geliştirici seçeneğini seç ekranda telefonu mi asistan moduna al diyecek moda kendi geçiyor zaten ses...
  10. K

İnceleme MIUI 10 - 9.3.14 Global Beta Güncelleme Değişiklikleri (Yayınlandı - Linkler Eklendi)

Standart ayarlardan güncelleme paketi seçimi yaptım sorunu çözebilir miyim ?
  11. K

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - MIUI v10 V9.3.14 [9.0 Pie] Global Beta Rom

ayarlardaki güncelleme yerinden yaptım yanlış mı ?
Üst Alt