Karadenizli28 kullanıcısının son içeriği

1. K

Rom Redmi Note 8 Global Kararlı V12.0.5.0.QCOMIXM İndirme Bağlantısı

Sıkıntı yok hocam. Ama her güncelleme postuna 12.5 diye gelenler bıktırdı yemin ediyorum
  2. K

Haber Redmi Note 8 2021 geliyor!

Güncellenmiş versiyon yapacaklarsa o zaman neden hala mevcut note 8 e güncelleme getiriyorlar? Mevcut note 8 miui 12.0.5 aldı şuan. Ayrıca madem güncelleyeceklerdi redmi note 9 u neden çıkardılar? Yalnış bilmiyosam note 9 da da mediatek G85 var işlemci olarak. E şimdi note 8 in yenisinede bunu...
  3. K

Rom Redmi Note 8 Global Kararlı V12.0.5.0.QCOMIXM İndirme Bağlantısı

Arkadaşlar bu miui 12.5 değil. Okumanız mı yok sizin yoksa bilerek mi böyle yazıyosunuz? Arkadaş kocaman yazmış MİUİ 12.0.5 diye.
  4. K

Haber Redmi Note 8 2021 geliyor!

İlk çıkan note 8 den çokta farklı değil. Sadece işlemci değişmiş ve 120 hz olmuş. Geri kalan tüm özellikler aynı. Ayrıca bunun resmi olarak duyurdular mı o da var? Bana fake gibi geldi
  5. K

MIUI 12 Redmi Note 9S - Global Kararlı Rom V12.0.1.0.RJWMIXM İndirme Bağlantıları

Global olanların zaten genelinde miui uygulamaları yok. Benim bildiğim endonezya ve eu romlarda miui uygulamaları var. Diğerlerininde hep google arama, mesaj, takvim var.
  6. K

MIUI 12 Redmi Note 9S - Global Kararlı Rom V12.0.1.0.RJWMIXM İndirme Bağlantıları

Global ana konusu yoktu bende buraya yazmıştım
  7. K

MIUI 12 Redmi Note 9 Pro Joyeuse - Global Kararlı Rom V12.0.3.0 - İndirme ve Yükleme Aşamaları

Haber için biraz geç kaldınız galiba :))) 8 saat oldu güncelleme geleli
  8. K

Valla kardeşim ben note 9 pro kullanıyorum. Telegramdan bana tüm cihazların güncelleme linkleri geldiği için note 9S için gelen en yeni güncelleme sürümü bu geldi. Bilemiyorum artık android 10 mu 11 mi
  9. K

Redmi Note 9S Global V12.0.6 0 güncellemesi yayınlandı bilginize
  10. K

MIUI 12 Redmi Note 9 Pro( Joyeuse) Global Kararlı Rom V12.0.2.0.QJZMIXM İndirme Bağlantıları

Redmi Note 9 Pro Global 12.0.3.0 yayınlandı bilginize..
Üst Alt