karadavuti kullanıcısının son içeriği

1. K

Çözüldü Hyperos sonrası yetersiz alan hatası

Gecmetlye deger deroen, hangi ozellikler deger hocam. Telefonda epeyi uygulama var tekrar kurmak falan eziyet olabiliyor...
  2. K

Çözüldü Hyperos sonrası yetersiz alan hatası

Hyperos sonrasi kullanim deneyimleriniz nasil gecmeye deger mi? İyi gunler gilerim...
  3. K

Yardım Android auto bağlantı problemi. Bağlantı kopuyor

Ben de de benzer problem vardi zamanla gecti. Tavsiyem bir de goggle a raporlama yapin durumu belki oyle cozebilirler. Ben de baglaniyor seciyorum Android auto calisiyor, 2 dk sonra kopuyordu. Sonra tekrar baglaniyordu kendi kendine. Ama telefonu aldigim ilk zamanlar olmustu. Aracim kia...
  4. K

Rom Xiaomi 11T Türkiye Kararlı Miui14 Android 13 V14.0.1.0.TKWTRXM İndirme Bağlantısı

Ben de guncelledim, bildirimden canim sikildi. Ama simdilik problem yasamadim. Sarj konusunda biraz azalma var gibi ama zamanla rolantiye girecek diye dusunuyorum. Bir de telefonu standart kullanmiyorum. Oyun oynamiyorum ama gps, nfc, bluetooth, wifi genel olarak acik kaliyor gibi...
  5. K

Rom Xiaomi 11T Türkiye Kararlı Miui14 Android 13 V14.0.1.0.TKWTRXM İndirme Bağlantısı

Merhaba, Yukleyip deneyen var midir? Guncelleme yapmaya deger mi? İnternette basarili oldugunu gosteren videolar var ama bir o kadar da şikayet edenler var. Takilma ve hizli sarj tuketimi ile ilgili olarak...
  6. K

Yardım Ekran yenileme problemim hak

Merhaba, dfps tekrar 120 hz ye cikartiyor nu yoksa 60 da kaliyor mu?
  7. K

Yardım Android auto bağlantı problemi. Bağlantı kopuyor

Merhabalar, video da problem var açılmıyor. Baglanip tekrar mi kopuyor yoksa hic mi baglanmiyor?
  8. K

Rom Akıcı Rom Önerisi olan varmı?

Bilgiler icin tesekkurler hocam. Aosp romlarda sarj durumu nasil? Gecmis postlarda onerdiginiz romlar vardi. Onlarda calismayan ozelligi olan rom var mi?
  9. K

Cevabiniz icin tesekkurler, yukleme talimatlari icin kaynak sormustum aslinda. Twrp den direkt flaslasam olur mu? Dirty flash imkani var mi yoksa bootloop a mi duser :) bu sebeple, telegram kanali, forum vs. Var midir?
  10. K

Merhabalar, Ben de global 12.5.1'deyim fakat sarj yonunden ciddi problem yasiyorum. Miuimix icin hangi kaynagi kullaniyorsunuz? Miui romlari denemek istiyorum. En olmadi aosp romlara da gecebilirim. En debloat da yamistim ama arka planda cok fazla uygulama calistigini dusunuyorum... Simdiden...
  11. K

Yardım twrp/orange fox şifrelenmiş veri hakkında.

Rom magisk ve disable dm siralamasi yaptim neyazikki olmadi. Xda dan orijinal basligi buldum orada format data diyor her turlu :( iyi geceler dilerim...
  12. K

Ne yazikki basarili olamadim. Disable dm dosyasini yukleyince MIUI logosunda kaliyor, ilk ekrani geciyor. Tam acilacak kaliyor. Tahminim Disable dm dosyasinin yaptigi islem bozuyor, telefon acilmiyor. Bu arada 12.5.1 global versiyonda yaptim bunlari. Alternatic cozumler varsa deneyebilirim :)
  13. K

bu arada TWRP şifreli olsa da root erişimi varsa telefon kök dizinindeki Cache klasörü içini şifresiz görüyor. oradan yükleme yapılaiblir. Bir diğer durum da TWRP'yi ilk yükledikten sonra telefonu başlatmadan TWRP'yi boot ederseniz. Yine dosyaları görebiliyorsunuz fakat kalıcı olmuyor. USB OTG...
  14. K

Merhaba, twrp yuklu cihazımda ve root yapilmis, twrp uzerinden( usb otg ya da cache klasoru ile) rom u yuklesem (dirty flash) daha sonradan verdiginiz dosyayi kursam sifreleme problemi cozulur mu? Yardimci olabilir misiniz? İyi geceler dilerim ...
  15. K

Yardım Twrp ve Orangefox sorun

ve işin garibi sadece internal storage. root dosya sisteminde diğer klasörler görülebiliyor. hatta bu problemi çözebilmek için cache kalsörüne dosyaları yükleyip twrp yi kullananlar var ama benim problemim twrp den daha önce aldığım yedekler internal storage de ve orası şifreli oldu ki farklı...
Üst Alt