kaplanferhat kullanıcısının son içeriği

1. kaplanferhat

Ana Başlık Xiaomi Mi 10 Kullanıcı Yorumları

bendede aynıydı hindistan android 10 eurom android 11 yükledim cihaza baya değişti cihaz yedeği al çünkü herşey silinir.
  2. kaplanferhat

Rom [Android 11] [İlk Sürüm] Mi 10 Pro Global Kararlı V12.1.2.0.RJAMIXM İndirme Bağlantısı

aynen bendeki global hindistan romuymuş hafta sonu global android 11 eu rom yükledim bi sorun kalmadı
  3. kaplanferhat

Yardım Band 20 açık fakat cihaz 4.5g ye uyumlu değil diyor

türk telekom online işlemlerden hattın internet ayarlarına bakın orda 4,5 g açıkmı türk telekom imei ile kontrol edip izin veriyor kullandığınız imei desteklemiyorsa ordan açamazsınız başka bir tlf na takıp kapalı ise 4,5 g açıp hattan diğer tlf na takın sorun düzelir bendede wvifi açmak...
  4. kaplanferhat

cihaza imei attırdım dün hiç bi sorun olmadı
  5. kaplanferhat

Rom [Android 11] [İlk Sürüm] Mi 10 Pro Global Kararlı V12.1.2.0.RJAMIXM İndirme Bağlantısı

globalmı çinmi beta sürümmü hangisi yüklü acaba
  6. kaplanferhat

eskiden mi kullananlara imrenirdim sürekli yardımlaşma paylaşım olduğunu düşünürdüm samsung guruplarında takılırken :)anladım ki çok yanılmışım s7 edge ye android 10 nasıl kurulur biliyorum ama mi 10 a 11 hayır :)
  7. kaplanferhat

mi 10 kullananlardan android 11 yükleyen varmı
  8. kaplanferhat

Mİ 10 da samsung gibi çağrı geldiğinde telefonu ters çevirdiğimizde sessize geçmiyormu
  9. kaplanferhat

Soru Mi 10 IMEI Atılıyor Artık

yani cihazı yeni aldım bi 8 ay var ama atılıyosa artık o güne kadar iyce çözülür.
  10. kaplanferhat

Rom [AND 11] Mi 10 Global Kararlı V12.2.1.0.RJBMIXM İndirme Bağlantısı

SA Mİ 10 12/256 model M2001J2C android sürümü 10 QKQ1.191117.002 hangi sürümü yüklemem gerekli
  11. kaplanferhat

sa vowifi bi türlü yapamadım yardımcı olabilecek kimse varmı türk telekom hattım ve ordan aktif ettim telefondada aktif ama aramıyor
Üst Alt