Kanberk34 kullanıcısının son içeriği

1. Kanberk34

Yardım Sosyal medya uygulamalarında kamera çok yakından çekiyor

İyi geceler herkese öncelikle sorun şöyle snapchat instagram whatsapp gibi uygulamalar 4:3 yerine 16:9 veya full ekranda çekiyor bu yüzden kamera çok yakın oluyor ve kalite düşüyor ve hiç memnun değilim bunu çözme şansım var mı acaba?
  2. Kanberk34

Yardım Sosyal Medya Uygulamalarında Kamera Çok Yakın Çekiyor

İyi geceler herkese öncelikle sorun şöyle snapchat instagram whatsapp gibi uygulamalar 4:3 yerine 16:9 veya full ekranda çekiyor bu yüzden kamera çok yakın oluyor ve kalite düşüyor ve hiç memnun değilim bunu çözme şansım var mı acaba?
  3. Kanberk34

Soru Note 8 Pro Hard Reset Atınca Şebeke Gider Mi?

telefonda twrp olsun bl olsun açık değil yok ama clouda yedeklerimi yapıp bilgisayara yedeklerimi halledip fotoğraf her yedeği halledip yedekleyip atmayı düşünüyorum zaten sorun olursa yardımcı olabilecek servis var bedavaya teşekkürler yardımınız için ekstra bir tavsiyeniz var mı acaba?
  4. Kanberk34

Soru Note 8 Pro Hard Reset Atınca Şebeke Gider Mi?

Merhabalar öncelikle cihazım malum yolla kayıt edildi güncelleme yaptım miui 12.5.1 ve hard reset atmam gerektiğini düşünüyorum çünkü istediğim gibi çalışmıyor fakat imei gider mi acaba?
  5. Kanberk34

Yardım Hard Reset atarsam imei silinir mi?

tamamdır sağ olun o zaman 12.0.8 güncellemesi yapıp hard reset atacağım sağlıklı olması için sanırım sorun olmaz. bu arada 12.0.8 sürümünü kullandınız mı, geçiş yapmalı mıyım? 1628610517 e devletten bakınca gözüküyor ithal olduğu.
  6. Kanberk34

Yardım Hard Reset atarsam imei silinir mi?

Merhabalar öncelikle note 8 pro 6/128 yurt dışı telefonum var ve imeisi kaçak yolla sanırım ve ben telefonu güncelledikten sonra hard reset atmak istiyorum fakat imei gider mi diye korkmuyorum değil acaba ne yapabilirim bilgisi olan var mı?
  7. Kanberk34

MIUI 12 Redmi Note 8 Pro - Global Kararlı Rom V12.0.8.0.QGGMIXM İndirme Bağlantıları

Merhabalar note 8 pro 6/128 modelini kullanıyorum ve 11.0.7 sürümünü kullanmaktayım fakat bu sürümde snapchat olsun kamerası çok yakın kalitesi düşük ve bazı kamera kullanan uygulamalar odaklama sorunu yapıyor fakat normal kamerada sorun yok ve instagramda da yok ekstra olarak whatsapp bildirim...
  8. Kanberk34

Yardım Note 8 Pro 12.0.8 güncellemesini yapmalı mıyım?

kusura bakmayın soruma cevap alamadığım için açmıştım fakat biraz yanlış oldu sanırım.
  9. Kanberk34

Yardım Note 8 Pro 12.0.8 güncellemesini yapmalı mıyım?

Merhabalar note 8 pro 6/128 modelini kullanıyorum ve 11.0.7 sürümünü kullanmaktayım fakat bu sürümde snapchat olsun kamerası çok yakın kalitesi düşük ve bazı kamera kullanan uygulamalar odaklama sorunu yapıyor fakat normal kamerada sorun yok ve instagramda da yok ekstra olarak whatsapp bildirim...
  10. Kanberk34

Yardım Redmi 6 SP Flash tool ile rom atamıyorum

Zaten son bir şans yaptığım deneyeceğim olmaz ise zenex beye yollayacağım fakat kargo yeri aşırı uzak olduğu için üşendim biraz deneyecektim eğer olmaz ise yapacak birşey yok 1 saat yürüyüp yollayacağım.
  11. Kanberk34

telefonum kapalı açılmıyor ve flash ile çözülmüyor durum mtk işlemcili telefonum.
  12. Kanberk34

İndirdiğim linklerde scatter dosyası gibi dosyalar olmuyor anlamıyorum 3 defa indirdim tgz olarak indirdim zip olarak indirdim ne yaptıysam scatter dosyalı olan yok sp flash ile atamıyorum yardımcı olabilecek var mı?
  13. Kanberk34

Yardım Xiaomi Redmi 6 4/64 Stock Rom kurarken kapandı ve açılmıyor

çok teşekkür ederim yarın yollayacağım umarım düzelir ya teşekkür ederim tekrardan ilginiz yardımınız için kendinize dikkat edin iyi geceler.
  14. Kanberk34

eve daha yeni geçtim ya baya önce konuşmuştuk kargolamamı istemişti malesef evden baya uzak bir zamandır uzağım daha yeni geldim yollamayı düşünüyorum yarın.
  15. Kanberk34

sarj varken telefon 20 saniyede bir dıttt sesi çıkarıyor açılmış gibi ama ekran yok.
Üst Alt