kanarya34 kullanıcısının son içeriği

1. K

Recovery Redmi Note 11 (spes) Team Win 3.7.0 Android 12 Twrp

aynen bendede öyle oluyor twrp yükleyince sisteme giriş olmuyor , rom kuruncada twrp gidiyor çözümü nedir acaba..
  2. K

Rehber Android 9/10/11 için Twrp+Root+Backup+Restore

bu trwp yi kuramamışsın anlamına geliyor
  3. K

Rom [RN8Pro] En Çok Tercih Edilen AOSP Rom'lar (Her Sürüm Güncellemesi Konuya Eklenecektir) // 08/12.2023

bende crdroid 9.7 kurdum çok memnun kaldım sonradan twitter da ve yandex disk te sorun yaşadım ve en güzel verimi derpspace romundan aldım
  4. K

Rom [RN8Pro] En Çok Tercih Edilen AOSP Rom'lar (Her Sürüm Güncellemesi Konuya Eklenecektir) // 08/12.2023

olmadı hocam yine aynısı oldu neyse sdkartla işimi çözüyorum çok teşekkürler ilginiz için saygılar.
  5. K

enes hocam şunu farkettim telefonun kendi hafızasındaki dosyalar anlamsız yazılara dönüşüyor sdcard takiler bozulmuyor
  6. K

enes hocam nerde yanlış yapıyorum bilmiyorum ama artık pes ettim bir türlü başaramadım bu twrp de rom kurulumundan sonra resimdeki gibi oldu çok teşekkürler ilginiz için sağolun.
  7. K

Bu sayfadaki tüm romları denedim sadece crdroid 9.5 romda twrp bozulmuyor diğer romlarda ne yaptıysam en sonunda wipe format data yapsamda kurulumdan sonra twrpyi açtığımda resimdeki gibi oluyor
  8. K

Enes hocam crdroid konusundaki 3.6.1.12-5 timjosten twrp yi kurdum telefonumda da hiç bir ekran kilidi felan yok kurulumdan sonrada wipe format data yaptığım halde yine aynı hatayı verdi tel resmi not8 pro
  9. K

Enes hocam bir soru daha sormak istiyorum rom kurulumu başarısız olduğunda twrp de bozuluyor resimde görüldüğü gibi neden acaba böyle oluyor ve düzeltmek için ne yapmam gerek ben uzun yoldan herşeye baştan başlıyorum mi flash kullanarak stock rom atıyorum twrp kuruyorum felan...
  10. K

Enes hocam ve livevalue hocam çok teşekkürler dediğiniz gibi yaptığımda crdroid 9.7 yi başarılı bir şekilde kurdum sağolun.
  11. K

Cevaplarınız için çok teşekkürler romu kurmadan evvel zaten wipe liyorum romu kurduktan sonra birşey yapmıyordum Enes hocam dediğiniz gibi deniyeceğim kurulumdan sonra format data yapacağım sonucunu yazacağım saygılar
  12. K

selamlar enes hocam bu sayfada bulunan crdroid 9.5 romu twrp den telefonuma kurduğumda gayet başarılı bir şekilde kuruluyor fakat crdroid in kendi sayfasında bulunan crdroid 9.7 yi kurduğumda açılmıyor ve tekrar twrp ye atıyor neden olabilir acaba.. bu olay bu sayfada bulunan diğer romlardada...
  13. K

Rom [RN8Pro] crDroidAndroid 9.5 [Android 13] Tim Support 10/03/2024 | [AOSP]

Selamlar arkadaşlar crdroid 9.5 telefona kurdum ve çok beğendim fakat twitter da ve yandex disk te sorun yaşadım hesaplarıma giriş yapamadım telefonu rootladım acaba ondanmı oluyor?
  14. K

Rom [RN8Pro] crDroidAndroid 9.5 [Android 13] Tim Support 10/03/2024 | [AOSP]

Resmi not 8 pro telefonuma crdroid 9.5 rom yükledim cihazım rotlu marketten twitter kurdum hesabımı girdiğimde twitter devamlı kapanıyor neden olabilir acaba yardımcı olur musunuz.
Üst Alt