kamuranbey kullanıcısının son içeriği

1. kamuranbey

Çözüldü Mia3 global mi değil mi nerde yazar

Teşekkürler hocam
  2. kamuranbey

Çözüldü Mia3 global mi değil mi nerde yazar

Diğer Xiaomi telefonlarında global falan diye yazıyor. Benim aldığım mi A3 telefonun hakkında kisminin hicbir yerinde yazmıyor. Ben yurtdışı aldım. Normal garantili alan birisi ekran görüntüsü atabilir mi? Yada nerede yazar bilgisi olan var mı?
  3. kamuranbey

Yardım Mi A3 bildirim panel rengi değiştirme

Cihaz teması yazan kısım var oda cihazı aldığımdan beri otomatikteydi açık kısma aldığımda birşey değişmiyor
  4. kamuranbey

Yardım Mi A3 bildirim panel rengi değiştirme

Merhabalar, telefonu alalı 1 ay olmadı gayet memnunum. Geçenlerde bildirim paneli, ses açma kapama kısmı, telefon arama kısmı, Google yazan çubuğun ic rengi beyazdan siyah renge dönüştü. Ayarlar kısmından gece modu yada tema gibi bir kısımda bulamadım. Güncellemeler kısmına baktığımda sisteminiz...
  5. kamuranbey

Yardım Parmak İzi tekrar deneyin diyor

Bulamadım hocam ya :/ Hiç eklemese tamam da ekleyip tekrar deneyin hatası vermesini anlayamadım
  6. kamuranbey

Yardım Parmak İzi tekrar deneyin diyor

Merhaba arkadaşlar, Bu gün yeni telefon aldım. Açılışında kendi güncellemelerini falan yaptı. Telefondan da gayet memnunum ama parmak izini çözemedim. Parmak izini tanıtıyorum. hemde 2 3 tane kaydediyor, ekranı kitleyip açmaya çalıştığımda sürekli '' tekrar deneyin'' yazısını alıyor ve...
Üst Alt