KAMALI kullanıcısının son içeriği

1. K

Soru Mi 8 Güncelleme Hakkında.

Teşekkür ediyorum.Yuklemeyi başarılı bir şekilde tamamladım.Klasorü C:/ ana dizinine attim.Oradan yüklemeyi denedim.Yeni güncelleme ile birlikte sorunlar ortadan kalkmış.İnternal (sistem) ses kaydı yapan ekran kaydedici ve çentik sorunu duzelmis.Tekrar teşekkür ediyorum ilginiz icin.
  2. K

bu aşamada usb den çıkartsam bana sıkıntı cıkartırmı. 1559001800 Böyle bir hata aldım.
  3. K

hocam dediklerinizi aynen yaptım 1000 sn yi geçti tamamlandı yazısını alamadım.Yanlış yaptığımıda dusunmuyorum.telefonuda cıkartamıyorum.Ne yapmam gerekir bu durumda.
  4. K

Telefon açıldığında Unlocked yaziyor hocam
  5. K

Bilgisaydan mi yapmam gerekiyor.Bu kurulumu yapmam için yol gösteren bir konu var mıdır.bana yardımcı olursanız çok sevinirim
  6. K

Merhabalar. Ekte olan resim benim telefonumun android sürümü. MIUI 10 Rusya sürümünü kullanıyormusum.Buradaki hangi romu indirmek gerekiyor.
  7. K

Soru Mi 8 Güncelleme Hakkında

Hızlı cevabın için teşekkür ediyorum.Son olarak buradaki güncellemeyi indirip , adım adım yükleme yapmak için sabit bir konu var mı acaba. Daha önce yapmadım o yüzden soruyorum. 1558966368 Hızlı cevabın için teşekkür ediyorum.Son olarak buradaki güncellemeyi indirip , adım adım yükleme yapmak...
  8. K

Soru Mi 8 Güncelleme Hakkında

Merhaba ben telefonu aldıktan sonra 1 kere güncelleme geldi.Ekteki resimden bana söyleyebilir misiniz .Bunun üstüne kactane güncelleme geldiğini ve neden benim telefona güncelleme gelmediğini açıklar mısınız rica etsem.
  9. K

İnceleme MIUI 10 - 9.3.21 Global Beta Güncelleme Değişiklikleri (Yayınlandı-Linkler Eklendi)

Bu konu yeni mi ben anlamadım. Benim telefonun sürüm daha mı yeni
Üst Alt