kali007 kullanıcısının son içeriği

1. K

Soru play store uygulamaları için güncelleme gelmiyor?

evet miui global mixm sürümü kullanıyorum ( miui global 12.5.2.0 RFCMIXM )
  2. K

Soru play store uygulamaları için güncelleme gelmiyor?

Merhaba arkadaşlar 20 Aralık 2022 ten beri play store da uygulamalar için güncelleme gelmiyor Normalde en azından 3-4 güne bir bir uygulama için güncelleme gelirdi whatsapp instagram google telefon mesajlar drive kişiler takvim fotoğraflar chrome gmail vs. yani hiçbiri için güncelleme...
  3. K

Yardım miui 12.5 duvar kağıdı ve kişiselleştirme bölümü

merhaba arkadaşlar Ben bugün global EEA rom dan miui 12.5 global mixm romuna geçtimde miui 12.5 da duvar kağıdı ve kişiselleşitime bölümü yok muydu Tüm ayarların tek bir başlık altında toplandığı ben de bu bölüm yok ta
  4. K

Yardım Global EEA romdan Global MIXM roma

merhaba arkadaşlar Telefonu ilk aldığımdan beri Global EEA rom'u kullanıyorum. Bu zamana kadar telefona herhangi bir işlem yapmadım. Şu an güncel olan miui 12.0.10 QFCEUXM rom yüklü. Global MIXM versiyonlar miui 12.5 ve android 11 almışken yaklaşık 6 aydır bu EEA sürümüne güncelleme gelmedi...
  5. K

MIUI 12 Mi 9 Lite / Mi CC9 - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.0.7.0.QFCEUXM İndirme Bağlantıları

merhaba arkadaşlar Telefonu ilk aldığımdan beri Global EEA rom'u kullanıyorum. Bu zamana kadar telefona herhangi bir işlem yapmadım. Şu an güncel olan miui 12.0.10 QFCEUXM rom yüklü. Global MIXM versiyonlar miui 12.5 ve android 11 almışken yaklaşık 6 aydır bu EEA sürümüne güncelleme gelmedi...
Üst Alt