Kaleness kullanıcısının son içeriği

1. K

Rehber Redmi Note 8 Pro Yetkili Hesabı Atlamak / Unbrick

Haklısınız teşekkür ederim.
  2. K

MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro (Begonia) - Endonezya Kararlı Rom V12.5.3.0.RGGIDXM İndirme Bağlantıları

Fastboot linki yok mu? 1635358970 Mesajı nasıl sileceğimi bilmediğimden buradan yanıtlıyorum. Pek bilgim olmadığı için sormuştum sanırım yokmuş. V12.5.2.0.RGGIDXM sürümünün fastbootunu buldum onu kuracağım.
  3. K

Kusura bakmayın ama anlatımınız çok eksik kalmış. Telefonu kapatın ve güç tuşu + volume tuşlarına basılı tutun deseydiniz kolaylıkla yapardım. Bu şekilde yapınca devam edebildim işleme.
  4. K

MTK Bypass aşamasında waiting for device şeklinde takılı kaldım. Volume tuşlarını deniyorum ancak sonuç alamadım. Nerede eksik olabilir?
  5. K

İndirmemiz gereken dosyayı en sonda vermişsiniz. Şimdi gördüm sorun çözüldü.
  6. K

Telefonumun garantisi devam ediyor ve global rom yüklü. Bazı kronik hatalar canımı sıkmaya başladı ve farklı bir rom denemeye karar verdim. Bu yöntem sayesinde bootloader kilidini açmadan global romlu telefonuma endonezya rom yükleyebilir miyim?
  7. K

Yardım Google Fotoğraflar Screenshot sorunu

Allah senden razı olsun. İşe yaradı.
  8. K

Rehber Redmi Note 7'de en beğendiğiniz GCAM versiyonu ve ayarlarınız

Merhaba. Şu anda hem selfie hem de arka kamera için en uygun versiyon hangisi? İkisini de kullandığım için hangi versiyonu kullansam daha memnun kalırım yardımcı olur musunuz.
Üst Alt