KadoReyz kullanıcısının son içeriği

1. KadoReyz

Soru Mi9T Ekran güneş altında garip

Bahsettiğiniz ayarı göremedim. Sadece parlaklık ayarı ve otomatik parlaklığı biliyorum. Bir de gece parlaklığı demiş ama kastı karanlık mod mudur? Tarifi zor bir durum... Yarın fotoğraf çekmeye çalışacağım. Umarım kendini belli eder. Şöyle ki otomatik parlaklık açık olunca nit değeri daha da...
  2. KadoReyz

Soru Mi9T Ekran güneş altında garip

Bugün ilk defa güneş ışığı altında cihazı kullanma fırsatım oldu. Ekrana parmağımın gölgesi düşünce bir garip. En azından benim için. Beyaz bir ekran açık. Parmağımın gölgesinin düştüğü yerle gölge düşmeyen ekran arasında neredeyse pembe ile beyaz ton gibi net bir ayrım var. Daha önce de hep...
  3. KadoReyz

Çözüldü İç içe geçmiş bildirimlerle ilgili bir sorunum var.

Umalım da Android 9 ve MIUI 11 ikilisine has olsun... Yakında MIUI10 yüklü Mi9Tye geçeceğim. Umarım böyle değildir. Veya bu cihazlar da güncelleme alır da bildirim kısmındaki sorun çözülür
  4. KadoReyz

Çözüldü Mi9t sms ler çok geç gidiyor

Voltenin SMSe nasıl bir etkisi olabilir ki? Garip İlk kez böyle bir şey görüyorum
  5. KadoReyz

Açıkçası hiç araştırmadım. Bildirim şekli MIUI yapınca daha kötü oldu. WhatsAppta fotoğraf gelir çift kaydolur. Sorunlar sorunlar...
  6. KadoReyz

Bir problem de şu; WhatsApptan A kişisi selam yazdı. Siz mesajı okumadınız. Bildirimi de silmediniz. Öylece duruyor. Ardından B kişisi de bir mesaj atıyor. Kayan bildirim olan B kişisinin mesajı üstte belirmesi gerekirken A kişisinden gelen selam mesajı beliriyor. Yaklaşık iki aydır...
  7. KadoReyz

Çözüldü MI 9T MIUI 11den MIUI 10a Downgrade Hakkında

Geri dönüş sonrası MIUI 11i aratan bir özellik bir şey oldu mu?
  8. KadoReyz

Soru Ekranı tam kapatan koruyucu

Forum DHda Mi 9T ana konuda Blitzpower diye bir ürün önerilmiş. Nano ekran koruyucuymuş. Tavsiye üzerine onu aldım. 2 adet 25₺ Bu arada cihazın ön arka Gorilla Glass 5 olduğu için ekran koruyucu olmadan da kullanılır. Tabii çiziğe karşı korur. Redmi Note 8 Pro cihazım var. Onun da ön arka...
  9. KadoReyz

Yardım Yurtdışına Mesaj atılması ( Yardım ederseniz !)Operator Ücreti !

Teşekkür ederim. Buluta mesajı ve geçmişi de yedekleme sini istiyorum. Mecburen sorunsuz etkinleştirme yapması lazım... Zaten bir kez etkinleşti mi yeniden mesaj atmıyor diye biliyorum. Umarım sorunsuz hallederiz
  10. KadoReyz

Yardım Yurtdışına Mesaj atılması ( Yardım ederseniz !)Operator Ücreti !

Hocam bilgilinize güvenerek sormak istiyorum. Türk Telekoma hat taşıma yaptım. Şimdi yeni SIM takınca bu sorunları mı yaşayacağız. Mı message kullanmıyorum ama yedekleme konusu mühim. Dediğiniz gibi yetki alırsak yedekleme servisini kullanamayız değil mi? Yoksa ilk seferde etkinleşir de sorun...
  11. KadoReyz

Yardım Mİ 9T yurtdışı sms gönderiyor

Döküme göz atayım. Teşekkür ederim
  12. KadoReyz

Yardım Mİ 9T yurtdışı sms gönderiyor

Cihaz bul seçeneği aktif olunca telefon düzenli olarak yurtdışına mı mesaj gönderiyor? Örneğin her telefon açıp kapatıldığında
  13. KadoReyz

Soru Ekranı tam kapatan koruyucu

Kılıfla kullanıyor musunuz? Genelde tam kaplayan koruyucular kılıfla kullanınca kalkma yapıyor
  14. KadoReyz

Soru Yurt Dışı Redmi Note 8 Pro

Redmi Note 8 Pro için her iki SIM de NANO
  15. KadoReyz

Diğer Hepsiburada Mavi Mi 9T 2600₺

Çift hat kullanmak zorunda olduğum için hiç kayıtsıza bakmıyorum. Ben zaten almıştım hocam. Lakin henüz ulaşmadı. Fiyat uygun olduğu için paylaşmak istedim. Belki kovalayan arkadaş vardır. Bir de RN8Pro cihazı da HB üzerinden almıştım. KVK etiketli gelmişti. Mi 9Tler nasılmış ondan ikinci...
Üst Alt