Kadirylmz01 kullanıcısının son içeriği

1. Kadirylmz01

Rom Redmi Note

bilmiyorum yukarıda öyle demişler indiricez bakalım
  2. Kadirylmz01

Rom Redmi Note

20.06.18 sürümünün linki nerede bulamadım bir türlü
  3. Kadirylmz01

Rom Redmi Note

hocam benim cihazımda bildirim led'i yanmıyor. sadece şarj a taktığımda yanıyor. çözümü nedir?
  4. Kadirylmz01

Rom Redmi Note

hocam konuda verilen linkten indirmeye çalıştığımda çok yavaş indiriyor. internet hızım iyi ama o siteden indirirken sorun yaşatıyor. yukarıda mega linki gördüm ona girdim o da no longer available diyor. başka link var mı?
  5. Kadirylmz01

Rehber Parmak izi eklenemedi daha sonra deneyin sorunu için çözüm (TWRP gerekir)

yeni rom yüklemiştim kendi kendine gitmişti parmak izi ayarı. sağol şimdi halloldu.
  6. Kadirylmz01

Yardım Magisk Rootlu cihaza MIUI 11 nasıl yükleyeceğiz?

twrp silinir miui 11 yüklediğinde
  7. Kadirylmz01

MIUI 11 Redmi Note 4/4X - Global Stabil - MIUI 11 V11.0.2.0 - NCFMIXM indirme bağlantısı

chromedan magisk manager indirin ve kurun. uygulamayı açtığınızda önünüze çıkan menüden son sürüm magisk'yı indirin zip dosyası indirildiğinde twrp ile flashlayın.
  8. Kadirylmz01

Yardım MIUI 11 twrp kurulumu

merhaba dostum twrp ile tam temizlik yapıp miui kurmuştum ben de. bende de twrp gitti ancak sonrasında rahatlıkla mi flash ile twrp kurabildim. önceden de o şekilde yapıyordum. bu linkteki her adımı doğru yaptığına emin misin.
  9. Kadirylmz01

Yardım Magisk Rootlu cihaza MIUI 11 nasıl yükleyeceğiz?

recovery bağlantısından indirdim twrp ile yükledim boot ekranında kaldı telefon ne yapmam lazım?
  10. Kadirylmz01

MIUI 11 Redmi Note 4/4X - Global Stabil - MIUI 11 V11.0.2.0 - NCFMIXM indirme bağlantısı

Magisk rootlu cihazım var. Güncellemeyi nasıl yapabilirim?
  11. Kadirylmz01

Soru Redmi Note 4 için MIUI Tabanlı Android Pie Rom

Arkadaşlar hem android 9.0 hem de miui 10 tabanlı düzgün bir rom var mı ben nasıl aratacağımı bilemedim foruma yazayım dedim. miui çok kullanışlı olduğu için vazgeçemiyorum.
  12. Kadirylmz01

Yardım MiLauncher Çöküyor

İkisinide yaptım düzelmedi.
  13. Kadirylmz01

Yardım MiLauncher Çöküyor

Selamlar. Bugün youtube falan takılırken ana ekrana geleyim dedim somra miui saçmalamaya başladı daha doğrusu ana ekran saçmaşamaya başladı bideoda da gördüğünüz gibi ana ekrana gitmeye çalıştığımda sorun oluyor başka yere atıyor kapatıp açtım düzelmedi tema değiştirdim düzelmedi. Başka launcher...
  14. Kadirylmz01

Soru Mi A2 Lite Custom Rom yüklenir mi?

Hiçbir yerde kaynak bulamadım bu telefona custom rom yüklenemiyor mu?
Üst Alt