Kadirli kullanıcısının son içeriği

1. K

Soru Video araç kutusu sorunu

Beyler sorun çözüldü, eğer ki bu sorunu yaşayan varsa geliştirici seçeneklerinden animasyonu açsınlar
  2. K

Hala aynı hocam degismedi
  3. K

Stile ve sese tıklayınca ekran siyah oluyor. Sadece simgeler gözükmüyor, ama basunca bir yere değişiyor biseyler.sanki ikonlar şeffaf gibi gorunmuyor 1608398500 Hocam fark mod kapali
  4. K

Bugün yeni aldım telefonu,ekrandaki gibi yerler görünmüyor nasıl düzelir ?
  5. K

Yardım Redmi Note5 Pro Gcam arıyorum

Kernel yükleyerek sorunları çözdüm.
  6. K

Yardım Redmi Note5 Pro Gcam arıyorum

Beyler whyred model root var kilit açık cameraapi var, şu an pixel experience plus 10 var, sorunsuz çalışan bir gcam var mı, ne kadar denedim ise hepsi kasıyor on kamera donuyor, kullanan varsa yazabilir mi.
  7. K

MIUI 12 Note 5 Pro Xiaomi.eu MIUI 12 v20.6.18 Beta Sürümü İndirme Bağlantısı

Xiaomi cihazlar icin Orange fox öneriyorlar hocam genel anlamda, ama ben hala karar veremedim Orange olacak gibi tercih. 1589820981 Bir de önerdiğin rom var mı whyred icin, öncelik stabil pil ve oyun performansı.
  8. K

Rom [10] [OFFICIAL] DerpFest AOSIP

5 wipe nedir hocam
  9. K

Yardım Twrp yüklemeden önce

Hocam yani şunu demek istiyorum, önce Twrp kurup sonra hemen üstüne mi pıtch Black mı kurayım yoksa twrp yüklemeden mi pıtch Black kurayım.
  10. K

Yani ilk twrp kurmadan pitch Black mı kurayım.
  11. K

Whyred model telefonum var unlocked, twrp yüklemek istiyorum ama yükledikten sonra 0 mb sorunu telefonun komple silinmesi gibi sorunlar çıkıyormuş, twrp yüklemeden önce size sorayım dedim, bu sorunlar ile karşılaşmamak için ne yapmam lazım.
  12. K

Recovery Redmi Note 5 Pro - Twrp 3.3.1-0 Tek Tuş Yükleme Aracı

Kalıcı twrp mı oluyor bu şekilde.
  13. K

Yardım Bilgisayarsız TWRP Yüklemek

MTK işlemcli telefonda root ve pc olmadan twrp yüklemiştim play de ki flashify uygulaması ile.
  14. K

Sohbet Oyun önerisi

Simcity buildit. 1566633390 Smartphone tycoon 2 1566633413 Game dev tycoon
Üst Alt