kadirfurkan kullanıcısının son içeriği

1. K

Yardım Ses tuşları kendiliğinden basıyor

Fotoğrafta gördüğünüz gibi ses göstergesi ses açtığımda veya kistigimda geliyor ya normalde kendiliğinden gidiyordu şimdi ise ekrana dokunmadan gitmiyor lütfen yardım eder misiniz nedeni ne olabilir
  2. K

Yardım Garanti batarya şişmesi

Bataryamda şişme oluştu garanti karşılar mı ve nasıl yollayabilirim cihazı bu siteden aldim
  3. K

Uygulama Çeşitli Xiaomi Cihazlar için Google Kamera

Peki hocam root gerekiyor diyor onu nereden bulacağım
  4. K

Uygulama Çeşitli Xiaomi Cihazlar için Google Kamera

Böyle hata veriyor lütfen hocam cevap redmi note 5 cihazim
  5. K

Yardım Mi kumanda redmi note 5 ki

A/V alıcım hometech ama mi kumanda da hometech yok A/V alıcılarda nasıl yapabilirim ???
  6. K

Yardım Redmi note 5 ?

GittiGidiyordan aldığım redmi note 5 aı modeli miui Türkiye destekli olan tahmini kargo günü 22 Ocak diyor ama bana en son onay tarihi 21 Ocak verdi nasıl uzatacagim onay süresini ya da uzatma hakkım var mıdır acaba????
  7. K

Yardım Telefon kılıfı

Snapdragon 636 işlemciye sahiptir forumumuzun market sayfasından aldım teşekkürler hocamYes~~:)
  8. K

Yardım Telefon kılıfı

Çok teşekkürler hocam siparişimi ettim gelince olmazsa iade ederizYes~~:)
  9. K

Yardım Telefon kılıfı

Nasıl tek kamera o da çift kamera
  10. K

Yardım Telefon kılıfı

Redmi note 5 pro kılıfı redmi note 5 e de olur mu
  11. K

Yardım Redmi note 5

Hocam cevap
  12. K

Yardım Redmi note 5

Hocam dün akşam sipariş ettim hemen telefonun altında birlikte satılanlarda kırılmaz cam vardı seçtim fakat telefonun satışı cepport kırılmaz cam engo adlı firmadan satılıyor aynı anda elime ulaşır mı yoksa ayrı ayrı mı ulaşır elime ???
  13. K

Yardım Redmi note 5

Kesi mi biter ya hocam
  14. K

Yardım Redmi note 5

Haftaya pazartesi ya da salıya ürün veya indirim biter mi??? hocam para geçecek elime haftaya
Üst Alt