Kadircky kullanıcısının son içeriği

1. Kadircky

Yardım Aramanın otomatik meşgule atılması

Başka bir arama uygulaması yükledim onunla çözdüm işi büyük ihtimalle telefonda stock olarak gelen arama uygulamasından dolayı.
  2. Kadircky

Kontrol ettim hepsi normal ayarlar olması gereken seçeneklerde.
  3. Kadircky

Arkadaşlar merhaba. Arama yapıldığında telefonu elime aldığımda veya yerinden oynattığımda telefon meşgule atıyor bunun sebebi nedir daha önce aynı sorunu yaşayan ve çözümünü bilen arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.
  4. Kadircky

Yardım Önerilenden daha uzun süredir kulaklık takıyorsunuz.

Önerilenden daha uzun süredir kulaklık takıyorsunuz diye başlayan bildirimi nasıl kapatırım bilgisi olan var mı ?
  5. Kadircky

Gcam Xiaomi Cihazlar Çalışan Gcam Sürümleri (Google Camera)

Note 7 miui 11 sürümü için var mı ?
  6. Kadircky

Soru Pubg moble

Oyun oynarken kılıf varsa çıkarmanı tavsiye ediyorum. Telefon daha çok ısındığı zamanlarda kasmalar ve takılmalar oluyor.
  7. Kadircky

Soru Miu 11 şarj süresi neden bu kadar kötü

Miui 11 le ultra tasarruf modu gelecek dendi bulamadım bilgisi oln var mı ?
  8. Kadircky

Yardım Note 7 VoWifi

Teşekkür ederim hocam iyi forumlar
  9. Kadircky

Yardım Note 7 VoWifi

Bulamadığım için yazdım konu varsa gönderinin altında yorum yaz hangi konuda bende oradan bakayım hocam böyle bir şey yaparsan çok güzel olur
  10. Kadircky

Yardım Note 7 VoWifi

Çok teşekkür ederim hocam sağol. Peki ayarlardan hangi bölümde bulurum ?
  11. Kadircky

Yardım Note 7 VoWifi

Arkadaşlar note 7 telefonda VoWifi özelliği varmı? bu konu hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi ? Daha önceki General Mobile 5 Plus telefonum destekliyordu fakat note 7 de ayarı bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.
  12. Kadircky

Anket KVK mı? Delta mı? Hangi Garantiyi Tercih Edersiniz?

Eskiden kalmışlıkmı diyim yoksa başka bir şey mi ama bilmediğim bir güven var KVK ya. Herhalde bu NOKİA kullandığımız zamanlardan geliyor galiba.
  13. Kadircky

Rehber Animasyonlu Bildirim Işıkları.

Mesajım burda dursun belki lazım olur
  14. Kadircky

Madalya MIUI/XİAOMİ Ürün Madalyaları Dağıtımı Başladı. Yetiş Vatandaş.

Siz çok güzel bir ayrıntısınız. Sırasıyla Mi band 4 20000 mAh powerbank 5000 mAh powerbank Redmi Note 7 Redmi 4A
  15. Kadircky

Yardım Miui 11

Benim takıldığım o değil güncellemeyi indirdim yeniden başlattığım zaman geri çekildi
Üst Alt