kadir34 kullanıcısının son içeriği

1. kadir34

Haber Android 14 Güncellemesi Alacak Xiaomi Modelleri

çok saçma degil m,
  2. kadir34

Haber Android 14 Güncellemesi Alacak Xiaomi Modelleri

bu listeler biraz hayal ürünü l,stede redmi 10 var redmi note 10 pro yok halbuki note 10 pro onu her türlü tokatlıyor o yüzden bekleyip göreceğiz 1713640426 evet düşük cihazlara vermişler onlardan üstün cihazlara vermemişler evet çok iyi
  3. kadir34

Araçlar KernelSU - Kernel tabanlı ROOT ve modül yönetim sistemi

Ben note 10 Pro ya eu rom üstüne custom kernel kurdum sonrada KernelSU kurdum ama Wifi sapıtıyor ve NFC çalışmıyor acaba bu sorunlar giderildi mi teşekkürler
  4. kadir34

Soru Redmi Note 10 Pro Android 13 Android 14 MIUI vs AOSP Kernel

KSU desteği var mı hocam birde NFC de sıkıntı çıkıyor mu teşekkürler.
  5. kadir34

Tema Hyperos Destekli Tema?

Yazmayı unuttum dediğim modülü kurarsanız içe aktar özelliği de oluyor zaten
  6. kadir34

Eu rom da içe aktar var ama global mağaza yok clonun için dedim ben zaten hocam
  7. kadir34

Root atarsanız magisk modülü ile kullanabilirsiniz ben kullanıyorum eu rom 14.0.9.0 Redmi Note 10 Pro
  8. kadir34

Soru Redmi Note 10 Pro Global Hyper Os rom OS1.0.2.0.THGMIXM

Neye göre dağıttıkları belli değil açıkçası kafalarına göre galiba 🙂Xiaomi nin işleri işte 1708979245 Bu siteden takip edebilirsin https://tr.news.xiaomi-miui.gr/hyperos-stable-dev-roms/
  9. kadir34

Aynen öyle olduğunu düşünüyorum Resmi siteden indirmek her zaman iyi zaten ben hep öyle yapıyorum
  10. kadir34

Rom indirilmiyor ama doğru olabilir çünkü çin tatilinden sonra güncellemeler hızlı ve yoğun bir şekilde devam ediyor 1708975150 Rom linki var ama içerik yok yayınlanınca link çalışacaktır şuan yayınlama yok
  11. kadir34

Soru Modlu uygulamalar playstoreda güncelleme olarak görüntülenmesi hk.

Bende de aynı durum var mod yapanlar buna da bir çare bulurlar diye düşünüyorum
  12. kadir34

Uygulama Swift Backup Yedek Alma Uygulaması

Maalesef bankalar için her rom değişiminde tekrar giriş yapmanız gerekli bende çok yol aradım ama olmuyor hem banka güvenliği herşeyden önemli değil mi
  13. kadir34

Yardım Mobilde Miui tema editör artık temaları görmüyor

Merhaba arkadaşlar global mağazada 10 taneye yakın yapıp yayınlanmış temam var. Mobilde Miui tema editör artık temaları görmüyor. Endonezya rom Mıuı 14 note 10 Pro kullanıyorum görselden de anlaşılacağı gibi Diğer cihaz Miui 12.5 eu rom olan note 5 pro ile Aynı sürüm global tema...
Üst Alt