kadir3120 kullanıcısının son içeriği

1. kadir3120

İnceleme Xiaomi Akıllı Masa Lambası - Bence Dünyanın En Şık Masa Lambası

Xiaomi'nin tasarım harikası bu masa lambasını 1 ay kadardır kullanıyorum. Tasarım ödülü alan bu arkadaş kısaca, kalitesini belli eden, kullanışlı, şık ve enerji dostu bir masa lambası diyebilirim. Kutusu oldukça büyük ve iyi paketlenmiş, sağlıcakla çinden evime kadar geldi. İçinden adaptörü...
  2. kadir3120

İnceleme Xiaomi Mi Notebook Air 12.5" - Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum

Sevgili Xiaomi severler merhaba, Xiaomi'nin bir çok ürününü kullanıp memnun kaldıktan sonra Mi Notebook'unu da görünce sadeliğini ve kalitesini çok sevdim, kullandığım bilgisayarımı satarak Mi Notebook 12.5 versiyonunu almaya karar verdim, biraz uzunca bir inceleme olacak, pahalı bir ürün fakat...
  3. kadir3120

İnceleme Xiaomi Konuşan Akıllı Güvenlik Kamerası 360 IP Kamera

Xiaomi'nin 360 derece dönebilen bir kamerası var elimizde, Full HD görüntü çekebilen bu kameranın en büyük ve bir o kadar da kullanamayacağımız özelliği, sorulara cevap verebilmesi... Ne yazıkki sadece Çince anlıyor ve konuşabiliyor... Türkçe veya İngilizce dil seçeneği yok ... Detaylı inceleme...
  4. kadir3120

İnceleme Xiaomi Mi Headphones - 100 dolarlık şaheser incelemesi

İlk olarak kutu içeriğinden ve özelliklerinden bahsedelim. Özellikler: Malzeme: Metal Kablolu uzunluğu: 1.4 Metre Frekans: 20 - 40KHz Empedans: 32ohms Dahili Mikrofon: Gürültü Önleme Tuş Sayısı: 1 (Arama cevaplama, müziği başlatma ve durdurma, bir sonraki müziğe ve bir önceki müziğe...
Üst Alt