kadere61 kullanıcısının son içeriği

1. K

Rehber Redmi 8/8A Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım

benim telefonu bilgisayar görmüyor. ne yaptıysam görmüyor. mi unlock uygulaması şart mı başka yolu var mı bunun?
  2. K

Yardım mi wifi extender pro internet yok hatası

lanet gelsin bu alete. gerçekten lanet gelsin. yeni konu açmak istemedim. 4 tane aldım bundan. uç uca bağlarım diye. bağlandı internet yok yada bağlansa bile 50 mb interneti 1mb olarak veriyor. çok ilginç bir alet. önerir miyim? asla tp link 10 senelik ürünü hala çalışıyor. arayüzü bile var...
  3. K

Yardım çift tıklama ve youtube tıklayamama sorunu

Teşekkür ederim yorumlarınız için. bir güncelleme varmış ben onu yaptım şuan düzeldi. cihaz yurtdışı cihazı. samsung note 4 ile takas girerek aldım ve ilk defa yeni jenerasyon diye tabir ettiğim telefon aldım şarjı geceden sabaha %2 bile azalmayınca çok şaşırdım açıkcası :D
  4. K

Yardım çift tıklama ve youtube tıklayamama sorunu

Merhaba, bugün redmi note 8 alarak forumada adımı mı atmış bulunmaktayım. çok ilginç sorunlar çıktı karşıma. cihaz global rom yüklü. miui 12.0.3 android 10 sürümü var. bazen ekran kendi kendine tıklıyor sürekli olarak. kendiliğinden düzeliyor. ekranda koruyucu vs yok. birde youtube...
Üst Alt