kacaksevgilim kullanıcısının son içeriği

1. kacaksevgilim

Yardım Tecno Camon 20 Pro BRom sorunu

Geçici olaraktan almıştım,para veren olunca sattım . Yok fiyatına göre bence rakipsiz,root falanda oluyor android 14 de alacak. F/p bana göre
  2. kacaksevgilim

Hayır satıp Red Magic 9 aldım .
  3. kacaksevgilim

Yardım BlackShark 4 Pro Tavsiye

merhabalar , bu cihazdan sıfır olarak 10 bin tl altına bir yerlerden buldum ama alıp almamakta kararsızım -Cihaz'ın stok romu var mı? -Cihaz boot kilidi açıp root atılabiliyor mu? -Hyper Os alacak mı? -Kayıt çıkma olanağı var mı? Kısacası tavsiye eder misiniz uzak mı durayım
  4. kacaksevgilim

Yardım Poco f4 gt Oyun fps kısma sorunu

Çıkmıyor hocam ya. K60 pro iyide peşin olursa iyi. sarı siteden alınca en para taksit yapıyor 1000 tl falan yaslayarak. 16 bin yaparsam 2.500 tl yaslarlar.O nedenle. Yoksa peşin olsa koşa koşa redmagic alırım.Birde ben eski konsol oyunları oynuyorum ne kadar ısınsada wii emilatoru ile iş görür...
  5. kacaksevgilim

Yardım Poco f4 gt Oyun fps kısma sorunu

Biraz farklı konu ama 2024'de sıfır 13000 tl buldum. 8 gen 1 de malum ama ısınmayan işlemci de yok.Ne diyorsunuz bulmuşken alayım mı sıfır 13 e
  6. kacaksevgilim

Yardım Poco X6 Pro Bootloader Unlock

Mİ hesabını bulmaya bakayım 8 yıllık bir hesabım olacaktı, en azından zorda olsa yolu varmış gidip alayım cihazı artık
  7. kacaksevgilim

Yardım Poco X6 Pro Bootloader Unlock

Sırf bu yüzden cihaz alımını bekletiyorum. Ne saçma sapan iş. Huawei'nin izinden gidiyorlar. Mtk tool işe yaramıyor mu
  8. kacaksevgilim

Mod Google Fotoğraflar Sınırsız Yedekleme Modülü

Sanırım fix'lenmis. Modül yükleyip uygulama verilerini silsem dahi kota doldu diyor
  9. kacaksevgilim

İnceleme Poco F5 Kullanıcılar Kulübü

Ben sattım cihazı arkadaşlar. Hatta iki defa aldım ikisini de hatırı sayılı karla sattım . Bu nedenle özel mesajla soru soranlara cevap vermiyorum
  10. kacaksevgilim

Merhabalar, cihazın boot kilidini açıp root yapmak istiyorum ama sabahtan beri her yöntemi denedim ancak boot kilidini açmak için gerekli olan Brom moduna cihaz girmiyor. Anlık olarak donanım tak çıkar sesi geliyor öylece kalıyor. Tüm sürücüler yüklendi. Windows 10 olan ve Windows 11 yüklü iki...
  11. kacaksevgilim

Yardım Miui 14 Android 13 için Viper ?

Aosp için buldum çalışıyor hocam
  12. kacaksevgilim

Yardım Miui 14 Android 13 için Viper ?

Merhaba arkadaşlar . POCO F5 , Elite Lite Miui 14.0.8 Android 13 için çalışan viper arıyorum. Bulduklarımın tamamı da çalışmıyor. Bu cihaz ve rom için çalışan viper var mı?
  13. kacaksevgilim

Recovery poco f5 3.7 twrp

Mesela bugün Endonezya recovery rom kurmaya çalıştım. Rom kurduktan sonra TWRP siliniyor. Tekrar TWRP kurduğum vakit rom boot etmiyor döngüye giriyor. Bu şekilde sorun var. Tekrar AOSP kurdum bende
  14. kacaksevgilim

Orange recovery gelse şu cihaza keşke. Oldum olası twrp 'yi sevmem ama ilk bu çıkar her cihaza. İlginçtir bu twrp 'de bana gıcık. Her cihazda bana illaki sorun çıkartır
  15. kacaksevgilim

Bir ekleme yapayım resimdeki hatayı alırsanız ADB üzerinden fastboot erase misc fastboot set_active a fastboot reboot recovery Şu komutları sırasıyla girin baya uğraştırdı fastboot'a atıp duruyordu bende eu global forumundan çözdüm
Üst Alt