KaanKara kullanıcısının son içeriği

1. KaanKara

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - MIUI v10 V10.3.2.0 PEKMIXM Global Kararlı Rom

10.2.2 sürümüne göre daha iyi geldi bana ufak kasmalar oluyordu eski sürümde. Şuan yok gibi birkaç gün daha kullandıktan sonra net bir şeyler çıkar.
  2. KaanKara

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Google Kamera Kurulum [Build Prop] • [Root]

Bende nedense olmuyor tüm hepsini uygulamama rağmen
  3. KaanKara

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Google Kamera Yükleme Anlatımı - [Rootsuz]

Dediğiniz şekilde de yaptım ama uygulamada test yaptığımda hepsi çarpı çıkıyor.
  4. KaanKara

fastboot boot recovery.img aşamasından sonra gelen ekranda şifre istiyor o yüzden olmuyor galiba nasıl yükleyebilirim rootsuz?
  5. KaanKara

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Google Kamera Kurulum [Build Prop] • [Root]

Rehber - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Google Kamera Yükleme Anlatımı - [Rootsuz] buradaki yöntemle mi yaptınız rootsuz?
  6. KaanKara

serhatxx yedek nasıl alınıyor ek ayar yapmam gerekiyor mu yoksa mi cloud yedekliyor mu her şeyi? Birde kuran var ise çektikleri fotoğrafları atabilirler mi?
  7. KaanKara

Bootlader başvurumu yaptım açıldıktan sonra sıfırlanıyor mu telefon? Birde bu işlemleri yaptıktan sonra Bootlader kilidi kendi kapanıyor mu veya kapatabiliyor muyuz?
  8. KaanKara

Soru Instagram da video kalitesi hak.

Redmi Note 6 Pro kullanıyorum aynı sorun bende de oluyor İnstagram tamamen sorunlu. Ekran görüntüsü atıyorsun kalite bozuluyor hikayeler taşıyor...
  9. KaanKara

İnceleme Redmi Note 6 Pro incelemesi

İnceleme çok güzel olmuş. Kamera ayarlarını hangi seviyelerde kullanıyorsunuz doygunluk, keskinlik v.b ayarları?
  10. KaanKara

Yardım Redmi Note 6 Pro İnstagram

Umarım bir sonraki güncellemede çözerler.
  11. KaanKara

Yardım Redmi Note 6 Pro İnstagram

Merhabalar Redmi note 6 pro kullanıyorum instagram da hikayeler ekrandan taşıyor https://i.hizliresim.com/P153mQ.png fotoğrafta görüldüğü gibi. + olarak birisine ss gönderdiğimde bulanık gönderiyor pixel pixel oluyor fotoğraf https://i.hizliresim.com/ZXLN4Z.png mesaj olarak attığım fotoğrafa...
Üst Alt