kaanduras kullanıcısının son içeriği

1. kaanduras

Rom [Port][Q] R5+ MIUI 12.5 EU Beta 21.1.10

Geri bildirimleriniz için teşekkür ederim. Ben şuan Global Miui 11 deyim. Hemen hemen aynı saati alıyorum. Dediklerinize göre güzel gözüküyor. Müsait bir zamanda deneyeceğim.angel~~
  2. kaanduras

Çok sağolun hocam. angel~~ Sizi de zorlamış olmayım. Kusura bakmayın.
  3. kaanduras

Hocam güzel bir haber. angel~~ Umarım stabile yakın ve pil performansı iyidir. Deneyen varsa görüşlerini iletirsen memnun olurum. Bu ara sınavlar olduğu için deneyemiyorum. Ama sonrasında denemek isterim.
  4. kaanduras

Araçlar Redmi 5 plus şarj kablosu

Hocam bir de Qc 3.0 bir adaptör kullanın. Hızlı şarj aktif olmuyor olabilir.
  5. kaanduras

MIUI 12 Redmi 5 Plus MIUI12 Eu 20.6.11 Beta Android 9

Sağolun hocam. angel~~
  6. kaanduras

Anladım hocam. Haklısınız. Ben siteye baktım da. Sürümü bulamadım. Siz başka siteyi diyorsanız eğer paylaşabilir misiniz?
  7. kaanduras

Hocam geri dönüşlerle birlikte bir konuyu güncelleyebilir misiniz? Yeni sürümü ben de pek bilmiyorum. Eğer güzelse bir konusu olsa iyi olur. Hem konu karmaşası olmaz. Forumlarında konusunu da bulamadım.
  8. kaanduras

Rom Redmi 5 Plus MIUI 11 Global Kararlı V11.0.2.0OEGMIXM

Sanırım dediğiniz gibi oldu hocam. Şu an açıldı. Kurulumları yaptım. Bir sıkıntı yok. Teşekkürler.angel~~
  9. kaanduras

Rom Redmi 5 Plus MIUI 11 Global Kararlı V11.0.2.0OEGMIXM

Merhaba arkadaşlar. Ben flash yaparken bir hatayla karşılaştım. Telefonu flashlarken 203s'de flash not done error verdi. Bende telefonu usben çıkardım. Açılıyor ama ne yapmam gerekiyor? Driverlerı kurmuştum niye hata vermiş olabilir.
  10. kaanduras

MIUI 12 Redmi 5 Plus MIUI12 Eu 20.5.7 Beta Android 9

Hocalarım, şuana kadar çıkan portlar veya Eu romlar içinde Miui 12 için kullanılabilecek bir rom var mı? Şuan Eu Miui 11 kullanıyorum. Bunun kadar stabil bir rom var mıdır? Konuda bir sürü romdan bahsedilmiş. Kafam karıştı da.angel~~
  11. kaanduras

MIUI 11 Redmi 5 Plus Eu Stabil 11.0.3.0 OEGCNXM V11 8.1 Kurulum

Hocam baktım da var gözüküyor. İnternete bağlı mıydı bakarken? İnternete bağlı olmadığından alamamış olabilir.
  12. kaanduras

Hocam "Zaza Remote" diye bir uygulama var. Onu da beğenen olmuş. Bir bakın isterseniz.
  13. kaanduras

Sohbet Linux Dağıtım Önerisi

Sistem destekliyorsa Linux Mint Mate veya Cinnamon öneririm. Windows tipi arayüz var. Sade stabil bir arayüz. Sistem daha düşükse Linux Lite kurabilirsiniz. Birbirine benzerler. Ubuntu tabanlı ikisi de
  14. kaanduras

Hocam bende de aynı sorun oldu. Ben onun yerine "Peel Remote" uygulamasını kurarak çözdüm. Peel Mi Remote çalışmıyor..
  15. kaanduras

Anladım hocam, sağ olun. Şimdi indiriyorum otadan gelmiş. Ufak stabiliteler yapılmış programlar güncellenmiş diyor.
Üst Alt