kaan_ckrx kullanıcısının son içeriği

1. kaan_ckrx

Yardım X3 pro soru

Arkadaşlar X3 pro aldım 2. El cihaz temiz ancak internette şarj almama ve sonrası anakart hatası çok okudum bunun belirli bir sebebi var mı yapmamamız gereken bir şey olarak bilen yardımcı olursa sevinirim
  2. kaan_ckrx

Yardım Note 10 PRO india

Hocam bl açtıktan sonra bu işlemleri yapabilir miyim çok soru sordum ama kusura bakmayın
  3. kaan_ckrx

Yardım Note 10 PRO india

Hocam custom rom atmayacağım stock rom kuracağım temizinden eğer olmuyorsa açayım kilidi Bide güncelleme gelmiş ota ile onu yapabilir miyim
  4. kaan_ckrx

Yardım Note 10 PRO india

Arkadaşlar cihaz asya modeli sorum şu bootloader açılmadan IMEI atılmış mi flash ile rom atsam veya güncelleme yapsam gider mi IMEI
  5. kaan_ckrx

Yardım Romlar arası geçiş hatası

Arkadaşlar cihazın anakart sorunu nedeni ile fastboot çalışmıyor bende romlar arası geçiş yaptım en son India rom kurdum 13.0.7 daha sonra kamera çalışmamaya başladı kamera açılıyor arayüz olarak ön kamera ile arka kamera yer değiştirmiş bende geri global yükleyeyim dedim install update.zip...
  6. kaan_ckrx

Yardım Fastbootd

Poxo X3 NFC vardı hiçbir sorun yaşamadım bu cihazı fastboot moda alıyorum hiç görmüyor ünlem işareti olan aygıt bile tanınmıyor
  7. kaan_ckrx

Yardım Fastbootd

hocam cihaz açılıyor fastboot moda girip unlock yapamıyorum fastboota girdiğim zaman pc hiç görmüyor telefonu aygıt yöneticisinde hiçbir tepki değişiklik olmuyor ondan fastbootd ile neler yapabilirim ona bakıyorum koza-han
  8. kaan_ckrx

Yardım Fastbootd

error command hatası alıyorum
  9. kaan_ckrx

Yardım Fastbootd

Arkadaşlar cihazı fastboot modunda hiçbir şekilde PC algılamıyor aygıt yöneticisine bile düşmüyor telefon ancak cihaz açıkken ADB ile (fastboot reboot fastboot) komutu çalıştı Aynı fastboot gibi ancak mavi bir şekilde fastbootd yazıyor bu cihaza fastboot d ile unlock yapılabilir mi veya Stock...
  10. kaan_ckrx

Yardım fastboot modu çalışmıyor

hocam pc olmadan xiaomi stcok romları arasında geçiş yapılabilir mi imei gitmeden reset atılabilir mi
  11. kaan_ckrx

Hocam bende öyle düşünüyorum anlamadığım tek şey var bu cihaza IMEI atılmış bu adamlar imeini nasıl attılar bu telefona
  12. kaan_ckrx

İşte hocam o gelmiyor gelse zaten gerisini biliyorum defalarca başka cihazlarda yaptım
  13. kaan_ckrx

arkadaşlar sorun şu bütün driverlar farklı kablo 3 farklı pc ile denedim ancak fastboot modda pc görmüyor telefonu cihaz açıkken görüyor bootloader açık usb hata ayıklama açık bilen varsa yardım edebilir mi
  14. kaan_ckrx

Yardım Fastboot USB görmüyor

Telefonu 2. El olarak aldım şuan IMEI atılmış telefona bu adamlar bootloader açmadan nasıl IMEI yazdılar bu telefona
  15. kaan_ckrx

Yardım Fastboot USB görmüyor

Hocam sorunun burdan olduğunu düşünüyorum bootloder açık ancak mi kilidi aktif görünüyor mi unlock bağladığım zaman fastboot okumuyor hani bağlarız da aygıt yöneticisi kendi kendine yenilenir veya herhangi bir cihaz görünür orda ama bende hiç tepki vermiyor dolayısıyla mi unlock da görmüyor...
Üst Alt