kaan.acikalin kullanıcısının son içeriği

1. kaan.acikalin

Rehber vbmeta - TWRP'den Rom Yükleme/Wipe'dan Sonra Fastboot'a Düşerseniz TWRP Açılmassa Çözümü Burada

Daha once bu cihaza hic ROM atmadim, isletim sisteni crash olduktan sonra yeniden ROM atmaya calistim ama "kilitli" oldugu icin hicbir zaman sonuca ulasamadim. Bu yuzden BI kilidi ile ilgili birsey yapmadim. BI kilidi nedir? Biraz açabilirmisiniz?
  2. kaan.acikalin

Rehber vbmeta - TWRP'den Rom Yükleme/Wipe'dan Sonra Fastboot'a Düşerseniz TWRP Açılmassa Çözümü Burada

yetkili hesap derken, bana ait hesap var, telefonu kullandigim, bu hesap uzerinden unlock yapiyorum ama surekli hata aliyorum.
  3. kaan.acikalin

Ne yapmam lazim? ortalama 3 haftadir bekliyorum, cihaz acilmiyor zaten. Destekci olma sansiniz varmi?
  4. kaan.acikalin

Merhabalar, Mi Note 8 cihazinda, sizin açıklamalarda oldugu gibi, işemleri yaptim ama cihazim "kilitli durumda" oldugu icin hata aliyorum. Aldigim hata: Failed ( remote: Flashing is not allowed in Lock State). Mi UI Unlock programida kullandim ama bir turlu kilidi acamiyorum. Bu konuda destek...
Üst Alt