k.batuu kullanıcısının son içeriği

1. K

Ana Başlık Mi 10T Lite Genel Bilgiler - Teknik Özellikleri ve [ Kullanıcı Yorumları ]

Ben telefondan oyun oynamıyorum. Genelde o işi bilgisayardan yapıyorum mobile oyunlar beni cezbetmiyor. Ekran süreme bakmadım bir gün şarj edip gösterebilirim. Çok fazla internette dolaşır YouTube a bakarım ama o şekilde kullanımımı yazdım M2007J17G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. K

Ana Başlık Mi 10T Lite Genel Bilgiler - Teknik Özellikleri ve [ Kullanıcı Yorumları ]

Ben son sürümde miyim bilmiyorum inan. iOS dan geçtim bu Android'i çözmeye çalışıyorum. Son sürüm buysa eğer şarjı gayet iyi herhangi bir sorun yok sabah 07.30 da çıkardığım şarj şuan tüm gün elimde olduğu halde %40 düzeylerinde. M2007J17G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. K

Bende ki sürüm 12.0.2.0 bu son sürüm mü acaba bilgisi olan var mıdır.? Ayrıca Bluetooth kulaklıktan az ses gelme sorunuyla karşılaşan oldu mu milyarlık kulaklığı tam verimli kullanamıyorum canımı çok sıkıyor bu durum. Bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim teşekkürler. M2007J17G cihazımdan...
  4. K

Ana Başlık Xiaomi FullHD DLP Android Projeksiyon Cihazı Kullananlar (Netflix desteği gelmiştir)

Her şekilde ilk 20 dk da bir defa oluyor. Artık bu sorunla yaşamayı öğrendim sorun yok ben memnunum M2007J17G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. K

Çözüldü Redmi Note 4 SMS gelmeme sorunu

Evet herhangi bir çözüm sunamadılar maalesef. M2007J17G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. K

Çözüldü Redmi Note 4 SMS gelmeme sorunu

Bu söylediğinizi yaptım sorun düzelmedi benim sorunum ise mesaj alabiliyor fakat gönderim sağlayamıyorum. Bunun için herhangi bir çözüm önerisi olan var mı acaba ? M2007J17G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. K

Soru Vodafone mesaj gönderme sorunu

Bu sorun bende de var sadece Xiaomi cihazlarına kısa mesaj gönderebiliyorum. M2007J17G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. K

Ana Başlık Xiaomi FullHD DLP Android Projeksiyon Cihazı Kullananlar (Netflix desteği gelmiştir)

Düzelen pek bir şey yok ama bozuk olan da çok şey yok. Ürünün bir defa netlik ayarı bozuluyor sonra yeniden yapıyorsun bir daha bozulmuyor. Ben 8-9 aydır kullanıyorum bir şikayetim yok. M2007J17G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. K

Mat beyaz . Arkası siyah gama screen marka 240*200 perde görüntüsü. Yaklaşık 3.6 mt den yansıtıyorum. Yalnız eskiden görüntü daha doygundu son zamanda sanki görüntü biraz daha soldu gibi geldi. Psikolojik de olabilir bilmiyorum. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  10. K

Bu cihazın renkleriyle oynayıp iyi bir görüntü elde eden var mı ? Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  11. K

Selamlar , Ürüne renk ayarı verip daha iyi görüntü alabilen var mı ? Yazıları okudum ama bununla ilgili herhangi bir şey gözüme çarpmadı. Ayarlarında gözle görünür bir değişim olmuyor ama birisi belki kurcalayıp daha iyi verim verecek bir renk dinamiği yakalamış olabilir. Tapatalk kullanarak...
  12. K

Yardım Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2in1 Essential Paspas Sorunu

Dün anneme aldığım essential cihazı da aynısını yaptı. Mesajlar bölümünde su haznesi ve toz haznesi düzgün takılmadı diye hata vermiş. Ben uygulamadan standa götürüp tekrar temizliğe başlattım sorun düzeldi. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  13. K

Yardım En iyi Xiaomi Robot Süpürge Hangisi ? ( Kafa 404 Fatal Error )

Merhaba essantial modelinde kenarları süpür ibaresi açık mı olmalı diğer odalara gitmesi için . Yoksa o ibarenin oda gezmeye bir etkisi yok mu? Tüm odalara girmesini istiyoruz ama sanki kenarları süpürü aktif ettiğimizde odadan çıkmıyor ve süpürmeyi bitirip standına geri dönüyor. Tapatalk...
Üst Alt