Jwinch kullanıcısının son içeriği

1. Jwinch

Rom Nusantara Project 4.5 Sinila Sweet MIUI Kamera dahil

Doğru sürüm için link atabilir misiniz?
  2. Jwinch

Rom Nusantara Project 4.5 Sinila Sweet MIUI Kamera dahil

1 aydan uzun süredir memnuniyetle kullanıyorum fakat son 4 5 gündür google play hizmetler sayesinde 3 4 saatte %100 şarj bitiyor. Hemde neredeyse 30 dakikalık ekran kullanımım var. Pil kullanımı google play hizmetlerde %139 gibi seviyelere çıkıyor. Temiz şekilde yeniden kurulum yaptım fakat...
  3. Jwinch

Yardım Ekran çatlağı

Arkadaşlar merhaba, bundan 1.5-2 ay önce telefonumu düşürmüştüm. Ekranda ki mevcut kırık ve çatlaklar resimlerde gözükmekte. Dokunmatikte herhangi bir sıkıntı yok fakat çatlakların olduğu kesişim bölümlerinde sararmalar söz konusu. Sorunsuz kullanıyorum. Fakat gözüme artık hoş gözükmüyor. Ekranı...
  4. Jwinch

Yardım Android Pil tüketimi

Yazılımsal bir sorum yeni güncelleme bekleyin bence. Eğer hakimseniz custom rom kullanmayı deneyin globaldeki pil sorunu düzelene kadar Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Jwinch

Yardım Android Pil tüketimi

Mi 11 ile birlikte bir çok modelde bu sorun oluştu. Hard reset çözüm olmuyor onu da belirteyim. Biz de bir çözüm bulamadık. Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Jwinch

Yardım Şarj sorunu

Kullanıma bağlı yeterli olabilir hocam fakat günün büyük kısmında şarj dolduracak fırsatı bulamıyoruz. Eski haliyle fazlasıyla yetiyordu şuan kapanacak diye kullanamıyor :) Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Jwinch

Yardım Şarj sorunu

R5p de eurom kullanıyorum şuan. Betadaydım destek kesilince stabile geçtim. Global hiç kullanma taraftarı değilim. Note 8 i kardeşim kullanıyor. Şarj süresinde ki değişmeleri benimle sürekli paylaşıyor bende şaşkınlıkla takip ediyorum Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. Jwinch

Yardım Şarj sorunu

Kesinlikle katılıyorum :) Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Jwinch

Yardım Şarj sorunu

Normal bir düşüşte yaşamadık, gerçekten aşırı hissettiriyor Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Jwinch

Yardım Şarj sorunu

Olabiliyorda ucu açık kalıyor, veri kaybı var sonucunda, çözüm olmayacaksa hard resete gerek yok bence Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Jwinch

Yardım Şarj sorunu

Merhaba, note 8 pro telefonumda update sonrası şarj sorunu oluşmaya başladı. İlk fotoğraf update sonrası ekran kullanımı 2. Fotoğraf update öncesi kullanımı. Bunun bir çözümü var mıdır? Sürüm; Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler. Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi...
  12. Jwinch

Yardım Ekranda sararma ve morarma var

Servise en kısa sürede götüreceğim. Teşekkür ederim bilgi için Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Jwinch

Hocam bende benzerini yaşadım ama iki defa ben ücret ederim hasara bağlıydı çünkü. Garantiye göndereceğim en kısa sürede Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. Jwinch

Arkadaşlar merhaba, cihazımın ekranında başlarda ufak olan ama gittikçe yayılan bir sararma ve morarma oldu. Dokunmatik buralarda çalışıyor. Daha önce kullandığım cihazda böyle bir sararma yaşamıştım cihaz yere düştükten sonra olmuştu ve dokunmatik çalışmıyordu. Bunda ise sadece renk değişimi...
  15. Jwinch

Çözüldü Redmi 5 Plus Cihazım Açılmıyor

Yönlendirmesi için teşekkür ederim. Hata kalktı yeniden Flashlama yapınca cihaz açıldı. Tekrar yönlendirme için teşekkürler
Üst Alt