justme kullanıcısının son içeriği

1. justme

Yardım Mi10T Kendi Kendine Kapanma

Anladım deneyip bir sorunla karşılaşırsam olmadı burdan konu kalabalığı yapmamak adına yazarım. Cevap veren tüm arkadaşlara teşekkürler.
  2. justme

Süreyi başlattıktan sonra servise gitti:( sayenizde öğreniyorum böyle umarım bir sorunla karşılaşmam yeni güncellemeden de dönmek zorunda kalmam daha önce mi8'e mi flash tool ile room atmışlığım var ama korka korka :) ilginize gerçekten teşekkür ederim.
  3. justme

İlginize gerçekten çok teşekkür ederim. Güncellemeyi yapayım bakalım sorun olucak mı ? Sorun olursa mecbur bir önceki sürüme yine. Sizi sorun yaşarsam dm ile ulaşıp rahatsız edebilirmiyim. BL kilidim kapalı en son mi hesabı girip verilen linkten bl kilidi açma süremi başlatmıştım.
  4. justme

Cevabınız ve tüm arkadaşların cevapları için çok teşekkür ederim. Yorumlarda dediğim gibi servis en son 12.1.2.0 RJDTRXM sürümünü yüklemiş eskiden RJDMIXM sürüm yüklüydü TRXM kurmuşlar bu sefer. Bu versiyonda da yapıcak mı ? kapanma sorununu diye güncellemek istiyorum. 12.5.1.0 gelmiş geri eski...
  5. justme

Eski bir sürümü de kurabilirim yani tabi bl kilidini açarak
  6. justme

Böyle bir uygulama buldum google play de burdan güncelleyip eski sürüme dönebilirmiyim(fotoğraf atmak yasaksa özür dilerim cevabım silinebilir)
  7. justme

Şuan kararlı son çıkan olarak Türkiye roomunda 12.5.1.0 gözüküyor onu yapmayıp yeni bir Türkiye kararlı sürümünde geçin diyorsunuz. 1640515413 Cevabınıza teşekkür ederim pek isimlerden anlamadığım için miui room yazıp çıkan sürümleri öyle takip ediyorum. Bir kere mi flash tool ile room...
  8. justme

Daha önce mi10t kapanma sorunundan bahsetmiştim. 3 kere servise gönderdim. Servisten geliyor hiçbir sorun yok ne zaman güncelleme gelse kendi kendine kapanma sorunu ortaya çıkıyor. Hard resette atsam yine farketmiyor. Bekliyorum diğer güncelleme geliyor onda sorun yok arkasından gelen bir...
  9. justme

Çözüldü RN8 "Kesintili Ağ Bağlantısı" hatası

Cihaz da root olmadan nasıl yapabilirim acaba bugün çıkmaya başladı bu uyarı
  10. justme

Yardım Mi10T kendi kendine kapanıyor

Servis'in cevabı "yazılım güncellendi.genel bakım ve testi yapıldı". Hepsiburada'ya 6 ay da ortaya çıkan arızalar için tüketicinin seçimlik hakları yer alan kanunu hatırlatıp talep oluşturdum ayrıca tüketici hakem heyetine iade için başvuru yaptım. Bu hayatta her şey değişti ama samsung s3'ten...
  11. justme

Yine yapmaya başladı özellikle cebimdeyken mecbur servise göndericem hepsiburada'dan talep oluşturdum süreci yine buraya yazarım.
  12. justme

İlginize cevaplarınıza teşekkür ederim son gelen güncellemeden sonra sıfırlamamıştım. Dün sıfırladım yeniden öyle devam ediyorum eğer diğer güncelleme gelene kadar yine yapmazsa sorun yazılımsaldır ama yaparsa kendiliğinden mecbur bir garantiye göndericem
  13. justme

Yazılımsal olduğunu düşünüyorum çünkü güncelleme geldikten sonra yapıyor fabrika ayarlarına döndürüyorum bir daha güncelleme gelene kadar bir sorun yok güncelleme gelince aynı evofone'a yazdım yurtiçi kargo ile gönderin dediler beklemek istemiyorum ama şimdi yine sıfırladım aralık...
  14. justme

Merhabalar öncelikle baktım bulamadım yanlış bir yere açıyorsam da konuyu tarafınızdan özür dilerim. mi10t satın aldım hepsiburada üzerinden 28 kasımda aldıktan sonra güncelleme geldi yaptım yaptıktan sonra telefon kendiliğinden kapandığını gördüm ben güç düğmesi ile yeniden başlatıyordum. Bunu...
  15. justme

Soru Halsizlik ağırlık

Aynı belirtiler bir süredir bende vardı bugün gittim doktor'a tahliller falan her şey normal fakat b12'niz çok düşük onu yükseltmemiz lazım dedi..
Üst Alt