JustLewn kullanıcısının son içeriği

1. JustLewn

Çözüldü Xiaomi Redmi Note 10 Pro alınır mı ?

Anladım. Yani ben global değil türkiye romu arasında fark yoktur diye tahmin ediyorum. En sonunda port hyperos atıcam yada eu rom a geçicem performans testlerine bakmam lazım. HyperOS tasarımını çok beğeniyorum ama eu rom a göre performans düşüşü yaratırsa sıkıntı :/
  2. JustLewn

hocam resmi attım da bir cevap gelmedi bakarmısınız?
  3. JustLewn

Miui download diye bir uygulama yükledim ve farkettimki global değil tr rom kullanıyormuşum :/ Sıfırlamadan global a geçemiyorsam sıfırlayıp eu rom a geçeyim bari.
  4. JustLewn

O zaman sonraya bırakıyım ben bunu, sonra format atıp yüklerim. Global 14.0.2 den sonra güncelleme gelmedi telefona neden bilmiyorum heryerde 14.0.9 yazıyor bölge değiştirsem gelirmi acaba?
  5. JustLewn

Yardım Xiaomi Redmi Note 10 Pro global rom vs eu rom hangisini tercih etmeli?

Hadi ya böyle bişeyi ilk defa duyuyorum eğer böyle birşeyse yüklemem video varsa bi bakıcam
  6. JustLewn

Google yok derken sadece arama ve mesajlar değil mi? Yani play store vs varsa yüklemeyi düşünüyorum. Özellikle şu super wallpaper yüzünden geçmeyi düşünüyorum.
  7. JustLewn

Global rom ile arasında bir performans artışı oldumu? Batarya optimizasyonu daha iyimi ? birde kendiliğinden yüklenen sponsor oyunlar yoktur diye düşünüyorum.
  8. JustLewn

with data format dediğine göre telefonun içindeki herşey silinicek galiba. Eğer öyleyse düşüneceğim yinede sağolun bilgi için.
  9. JustLewn

Hiç dikkat etmemiştim teşekkürler. EU Rom custom rom mu yani? pek anlamadım kusura bakmayın. eu romda bunlar varsa ben yükleyeceğim o zaman. Altta bir site verdim o sitedeki gibi yapsam olurmu, yoksa illa twrp mi gerekir ? EU Rom zip olarak yükleyip ilk gösterdikleri gibi yapsam telefon...
  10. JustLewn

Şuanda global rom kullanıyorum. EU Rom ile arasında ne fark var? Bir önceki konumda super wallpaper eu romlarda var denildi o yüzden ona geçmeyi planlıyorum ve global romda sponsorlu uygulamalar oluyormuş eu da olmuyormuş. Herhangi bir Performans artışı olurmu? Telefonu sıfırlamadan eu rom atmam...
  11. JustLewn

eu rom ile global rom arasındaki fark nedir? Globalda kalmak mı iyi yoksa eu rom daha mı mantıklı. 1708416018 eğer eu rom daha iyi ise global romdan hiçbir şey silmeden eu roma geçmek mümkün mü? bilgisayarsız yapabilirmiyim?
  12. JustLewn

Cevap için çok teşekkür ederim. Şimdi aldım herşey çok güzel son güncelleme olarak 14.0.2 gibi bir güncelleme alıyor. Bir sorum daha olucak Super Wallpaper bu cihazda yokmu? AOD de gözüken geçiş yapan wallpaper.
  13. JustLewn

Şu anda Xiaomi Redmi Note 8 kullanıyorum. Telefonu değiştirmek istiyorum. Uzun araştırmalar sonucu 10 pro almaya karar verdim. Herhangi bir kronik problemi varmıdır? Sarı sitede 4500 e falan görüyorum, telefoncularda ise 6000 e faturalı kutulu şarj aletli satıyorlar. Yurtdışı alsam imei...
  14. JustLewn

Yardım Xiaomi redmi note 8 Hyperos

İnternet üzerinde mi9 a hyperos yüklemiş birisi gördüm ve telefonu baya hızlandırmış gibi gözüküyor ama ona öyle bir güncelleme gelecek diye hiçbir yerde görmedim böyle bir custom rom varmıdır? Xiaomi redmi note 8 için veya hangi romu yüklersem telefonun hızını arttırabilirim?
Üst Alt