jujuka4 kullanıcısının son içeriği

1. J

Yardım Xiaomi cloud yetkilendirme.

Hesaptan çıkıp sonra silsem risklimi sizce bu işlem yeni hesap açtığımda telefon numaramı aktifleştirmede sıkıntı çıkabilirmi
  2. J

Hocam bende cihazı kaldır seçeneği yok cihazımı bul kapattım yinede çıkmadı seçenek 1591224189 Cihazı sildim zaten format attım hesaba girdim hesaba eklendi cihaz
  3. J

Dediğiniz gibi yaptığımda yeni hesap açtım diyelim şuan kullandığım telefonumu onaylayamıyorum yeni hesapta telefon numarasızda kullanabilirmiyim mi hesabını.
  4. J

O zaman tek çare bu hesabı silmek sanırım onuda deneyip görücez inşallah sildikten sonra telefon numaramla yeni hesap alabilirim :D 1591223321 Aslında okudum ama verilerimk silmeye odaklandığım için hata verir yazısını dikkate almadım sanırım.
  5. J

Evet var suan kullandigim cihaz gozukuyor mi hesabimi silsem suan kullandigim numara ile yeni hesap acabilirmiyiz sizce
  6. J

Tarayıcıdan hesabıma giriş yaptığımda sayfa sürekli yenileniyor yetkiler kaldırıldı yazıyor sürekli 1591222259 Video atıyorum tarayıcıdan açtığımda bununla karşılaşıyorum yeni hesap açıyım dedim ama telefon numaram bu hesapta kayıtlı oda olmaz.
  7. J

Merhaba arkadaşlar mi clouddaki yedeklerimin hepsini silmek istiyordum internet tarayıcısından mi cloud hesabıma girip yetkilendirmeleri kaldır dedim ve hiç bir sekilde mi cloud telefonumda eşitlenmiyor ne yapmam lazım bilgisio lan varmı.
  8. J

Yardım This device is locked Sorunu

Xiaomi'nin sitesinden canlı destekle iletişime geçtim benden bi kaç bilgi ve fatura fotoğrafı istediler daha sonra 3 gün için de açılacağını söylediler wifiyi açmak gerekiyormuş sanırım kilitaçılması için 3 gün sonun da kilit açıldı
  9. J

Çözüldü Fastboot Ekranı

Allah razı olsun kardeşim büyük dertten kurtardın beni çok teşekkür ederim. :)
  10. J

Çözüldü Fastboot Ekranı

Merhaba arkadaşalar cihazımın bl kilidi açık ve twrp yükleyip eu rom yüklemek istiyordum twrp yüklerken fastboot ekranın da kaldım ve tüm yöntemleri denememe rağmen kurtaramadım varmıdır böyle bi sorunla karşılaşıp çözen birileri yardımcı olursanız çok sevinirim iyi forumlar. Denediğim...
  11. J

Gcam Mi Note 3 MIUI10 Pie GCam Yükleme Rehberi

Hocam video gosterdigin herseyi yaptım manuel camera compatibility Test uygulamasını google playden indirdim twrpden zip dosyasını kurdum test uygulamasında yeşil tikler çıkmıyor kullandığım sürüm mıuı 10.5 eu 9.9.3 telefon mi note 3 sürümden dolayımı çalışmıyor acaba google kamera açıyorum...
  12. J

Yardım Xiaomi Mi Note 3 TWRP Yüklenmiyor

Hocam şifre derken hangi şifreden bahsediyorsunuz anlamadım ve ayrıca başka pcden denedim recovery başarılı kuruldu dedi telefon yenıden basladı kapadım ses acma + gucc basılı tuttum mi recovery 3.0 geliyor twrp gelmiyor magisk kurun demişsiniz twrp sayfası gelmiyor 1567862461 başka pc den...
  13. J

Evet hocam aldım şimdide telefon acıkken kurulum yaptım telefon yeniden başladı kendi kendine fastboot a girdi twrp yuklenıyor kısmında kalıyor yukleme aracı usb hata ayıklama izinlerinide verdim benim telefonumda mi-recovery 3.0 kurulu ses acma + guc tusuna basında o ekran gelıyor bu yuzden mı...
  14. J

Hocam attığınız konudaki adımları gerçekleştirdim yazma hatalı diyor bl kilidi açık usb hata ayıklama açık driverlar kurulu bi kez daha denedim yazdırılıyorda takılı kaldı Telefonum aygıt yöneticisinde Android phone diye gözüküyor
  15. J

Yanıtınız içi teşekkür ederim o konudaki link bozuk minimal adb olan indir diyorum 10 gb dosya indiriyor
Üst Alt