Judge28 kullanıcısının son içeriği

1. J

Yardım Mi A3 - miui 12 rom kuramıyorum..

dostum aradan bukadar zaman gecmesine ragmen ben hala bu miui kuramadım... eger bos vaktin olursa bana yardımcı olabilirmisin ve anlattığın şekilde enaz 5 kez denedim sonuç hep aynı.....:(
  2. J

geçtikten sonra diyorsun yani twrp den kurulumu yaptıkdan sonra hard reset için ne yapmalıyım..?
  3. J

kardeş söylediğin şekilde yaptım fakat yine bir süre kapanıp açıldıktan sonra fastboot a düşüyor nerede yanlış yapıyorum anlamadım .... eğer vaktin varsa bana yardımcı olabilirmisin..?
  4. J

peki ama ben yakın tarihte bununla ilgili birsürü video izledim ve hepsi android 11 sürümü ile mıuı yüklediler.. 1615843327 hayır denemedim.. peki mıuı 11 kurduktan sonra mıuı 12 yi update yapabilirmiyim..
  5. J

bu videodaki her adımı yaptım telefon sürekli kapanıp android yazısına geri dönüyor ve sonunda fastboot a düşüyor
  6. J

kardeşim verdiğin bilgiler için tesekkur ederim deniyecem ve sonucu bildirecem..
  7. J

arkadaşlar biriniz yardımcı olursa sevinirim. artık çıldıracam.... bütün videoları izledim kim nasıl yapıyorsa aynıını yaptım fakat izledigim videolarda hiç bir sıkıntı çıkmadan telefon açılıyor benim telefon kurulumu yapıyor kapandığında açılmıyor.. ve tabiki stock roma dönmek zorunda kalıyorum..
  8. J

aslında amacım telefonuma mıuı 12 kurmak. bunun başka bir yolu yokmu.? ve sürüm düşürme hakkında yardıncı olabilirmisin..? dediğim gibi mi a3 için internet de sürüm düşürme ile ilgili tam bir açıklama bulamadım. eğer bilginiz var ise yardımcı olma şansınız varmı.?
  9. J

arkadaslar bana yardımcı olabilirmisiniz...? yaklaşık 1 aydır mıuı kurmaya calısıyorum. bütün yolları denedim yinede beceremedim...
Üst Alt