Jpm5520 kullanıcısının son içeriği

1. Jpm5520

Yardım Redmi note 8 bildirim çubuğu

Denedik hocam sonuç vermedi. MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. Jpm5520

Yardım Redmi note 8 bildirim çubuğu

Arkadaşlar merhaba herkese iyi forumlar. Redmi note 8 cihazım da üst bildirim çubuğunu üstten aşağıya doğru çektiğimde gelmiyor. Dün oluştu bu sorun. Daha önce yoktu. Temaları değiştirdim ekran ayarlarını kontrol ettim hiçbir sonuç vermedi. Ekranın o kısmında dokunmatik çalışıyor. Dokunmatikte...
  3. Jpm5520

Yardım Redmi note 8 rehber yardımı

Merhabalar dün alınan redmi note 8 rehberini Gmail den aktaramıyorum. Aynı problemi yaşayanlar varmı veya sorunun çözümünü bilen varsa yardım edebilirmi acaba.
  4. Jpm5520

Çözüldü MİUİ 11.0.3.0 Yükledikten Sonra Ekrana Bir Şeyler Oldu !

Ayarlar bölümünde ek ayarlar var hocam. MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Jpm5520

MIUI 11 Mi 8 Lite Global Kararlı 11.0.5.0 PDTMIXM İndirme Bağlantısı

Ayarlarda çentiği kapatınca siyah bir yer oluşuyor. Aynen telefonun ekranın altında da öyle siyah bir bölüm var. Onu kastetmiştim. Orda bir değişiklik varmı diye. MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Jpm5520

MIUI 11 Mi 8 Lite Global Kararlı 11.0.5.0 PDTMIXM İndirme Bağlantısı

Crawel hocam. Güncelleme ile ekranın altında kalan siyah yerlerde bir düzeltme geldi mi acaba. Full ekran gibi. MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Jpm5520

Madalya YouTube Kanalımızı Takip Edin Madalya Kazanın

Şimdi gördüm sayfayı MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. Jpm5520

Anket KVK mı? Delta mı? Hangi Garantiyi Tercih Edersiniz?

Kvk tercihimdir ve cihazım kvk garantili MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Jpm5520

Madalya Instagram'da MIUI Türkiye'yi Takip Et Madalya Kazan!

Buyrun MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Jpm5520

Soru USSD kod hatası

Valla hocam alternatif şifre yollamışlarsa ne mutlu sana [emoji16]bana hiçbir şekilde yardımcı olmadılar. MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Jpm5520

Soru USSD kod hatası

Yaptığı an bir daha VOLTE yi kullanamayacak. MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. Jpm5520

Soru USSD kod hatası

Hocam geçen ay bu sorun bende de oluştu. Türk Telekom Online işlemler için şifre alamıyordum. Türk Telekom müşteri hizmetleri ile birçok görüşme yaptım fakat sonuç alamadım. Aradan zaman geçtikten sonra kendiliğinden düzeldi. Telefonunda sıkıntı olduğunu zannetmiyorum. Tahminimce operatörden...
  13. Jpm5520

MIUI 11 MIUI 11 2.ETAP Dağıtılmaya başladı, (Güncel)

Hocam kaynak varmı yoksa sadece tahmin mi? MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. Jpm5520

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Sorunları çözen güzel bir site. Hayırlı olsun.
  15. Jpm5520

MIUI 11 MIUI 11 2.ETAP Dağıtılmaya başladı, (Güncel)

Bende mi 8 lite ve redmi note 7 var. İkisinde de bir gelişme yok.
Üst Alt