Josephmi6x kullanıcısının son içeriği

1. J

Mod Mi 9 SE Telefonunuz Bataryasını ve Performansını 2 Katına Çıkarın

Mi 6x için kernel nerden bulabilirim?
  2. J

Yardım Xiaomi Mi6x Rom Önerisi Yardım

evet hocam mevcut romu tamamen silip yeni pro romu yüklemek istiyorum
  3. J

hocam son olarak twrp üzerinden rom atmaya dair bir yazı varmı forumda ben bulamadım da yardımcı olurmusunuz bu konuda da rahatsız edıyrum m-kusura bakmayın
  4. J

teşekkürler tam istediğim gibi
  5. J

hocam ses kısma arttırma barının ekran görüntüsünü ve bildirim panelinin görüntüsünü atabılır mısınız eğer pro rom ıse
  6. J

teşekkürler hocam mi 6x wayne olarak mı geçiyordu
  7. J

hocam ben saf andorid ten pek hoşlanmıyorum zaten xiaomi ye geçme sebebim sadece f/p olarak değil miui arayüzü hoşuma gittiğinden ötürü yüklediğim şu an cihazda olan rom bu pro mu değil mi bilmiyorum : Mi6X_MIUI_8.12.27_MiRoom_8.1.0.zip
  8. J

Merhabalar uzun süredir xiaomi mi6x cihazım için en uygun romu araştırmaktayım sizlerin de fikrini almak istiyorum. sizce hangi romu yüklemeliyim ? ben pro rom düşünüyorum ama pro romu da mi6x için hiç bir yerde bulamadım yardımlarınızı bekliyrum şimdiden teşekkürler (cihazımda twrp...
  9. J

Rehber Xiaomi Unlock Tool ile Bootloader Kilidini Açma

bende mi pc suite connect your device via USB diyor telefonum bılgısayara bağlı driveri kurdum oem i açtım hata ayıklamayı actım cıhazımı mtp olarak bılgısayarım goruyor ama mı pc suıte gormuyor sebebi ne olabilir
Üst Alt